چگونه بهترین مدل شال و روسری را برای نوروز ۱۴۰۱ انتخاب کنید؟

البته همیشه هم نیازی نیست که برای زیباتر کردن شال و روسری از طرح های مختلف استفاده شود بلکه گاهی شال یا روسری های ساده نخی که معمولا تک رنگ هستند با رنگ های منحصربفرد و خاصی که دارند می توانند زیبایی شال و روسری را دو چندان کنند. در صورتی که به راحتی خود اهمیت می دهید می توانید این مدل شال را برای محیط کاری خود انتخاب نمایید. تیزی چانه را می توان با استفاده از شال و روسری پوشاند. در ایران شال ور ورسری مارک بسیاری وجود دارد که بعضی از آنها داخلی و برخی دیگر خارجی می باشند. یکی از دلایلی که اصرار داریم روسری را به صورت همرنگ با دیگر عناصر خریداری نکنید این است که شما را کاملا یکدست و بدون هیچ نقطهی قوتی نمایش میدهد. به همین دلیل است که از افرادی که پوست سفیدی دارند خواسته میشود از پالت رنگهایی چون قرمز استفاده کنند. با وجود اینگونه کالاهای مکمل هم کارتان بیشتر به چشم میآید و سود معقولی نصیب کسبوکارتان میشود و هم چشمهای بیشتری به سمت کارتان جذب میشود. شما اگر تمایل دارید مغازهتان رفتوآمد بیشتری داشته باشد و بیشتر مشتری جذب کند میتوانید بخشی از مغازه را به فروش کالاهای جانبی زنانه مانند تل، کلیپس، دستمال گردن، کمربندهای زنانه، دستمال سر و حتی شال گردن و دستکش اختصاص دهید.

شال و روسری قواره دار در حال حاضر در بازار خرید و فروش این کالا، بسیار چشمگیر بوده و بیشترین میزان عرضه را به خود اختصاص داده اند. این رنگها چهرهی شما را کاملا بی حال خواهند کرد. همانطور که میدانید آنچه در سال ۲۰۲۲ خیلی مورد توجه استالیستها قرار گرفته، انتخاب آزاده و بی پروا است. هدف این برند های مختلف نشان دادن حضور قدرتمند و مؤثر بانوان در جهان امروز است. بیشتر تولیدکنندگان تهران برای فروش محصولات خود با برند های اصل به دلیل قطب زیارتی کشور محصولات خود را به مغازه داران شهر مشهد عرضه می کنند. با مراجعه به هر یک از این نمایند گی ها در نقاط مختلف کشور ایران، می توان شال و روسری مرغوب دخترانه را با نرخ مناسب و مقبولی تهیه نموده و آن ها را در مجالس مختلف و مکان های متنوع مورد استقاده قرار داد. اگر شما یک روسری یا شال مناسب با استایل خود انتخاب کنید، خواهید دید جلوهای چشمگیر به ظاهر شما خواهند داد.

شما می توانید استایل های متفاوتی را با آن رقم بزنید حتی از آن به عنوان توربان و تل گره ای و یا آویز کیف استفاده کنید . سعی کنید زیاد پایبند به قانون همرنگ بودن عناصر استایل خود نباشید. بسیاری از ما به این باور رسیدهایم که صرفا ست کردن لباسها یعنی آنها را به صورت همرنگ انتخاب کردن. البته از طرفی به دلیل وجود همهی رنگها در یک ترکیب، ست کردن استایل با روسری و شال میتواند شرایط ایدئالی را به وجود آورد. از طرفی وجود یک مغازه کوچک با سرمایه کم و جنسهای بیکیفیت در مراکز خرید بزرگ و بالای شهر نمیتواند جذاب باشد. نوع دیگری از صورت های ذوزنقه ای هستند که در این صورت ها عرض پیشانی از عرض چانه بزرگتر است و پیشانی بسیار باز و بزرگ است. در سالهای گذشته تنوع روسری و شال خیلی کم بود و بیشتر آنها در رنگهای ساده به بازار عرضه میشدند، اما امروزه تنوع روسری و شال به قدری بالا رفته است که انتخاب را هم دشوار کرده است. چگونه روسری مناسب را انتخاب کنیم؟ در این متن از مجلهی دیجی استایل در نظر داریم ابتدا چند نکتهی کلیدی در انتخاب روسری را برای شما عنوان کنیم و در ادامه به ترندهای روسری در نوروز ۱۴۰۱ بپردازیم در نهایت نیز انواع جنس روسری و کاربردهای آن را بررسی خواهیم کرد.

شاید بهتر باشد که این قسمت را با یک مثال توضیح دهیم. اما برای راهاندازی مغازه حداقل فضای مورد نیاز که مجوز کار بگیرد شش متر است و حالت استاندارد برای شروع کار ۱۸متر مغازه است که با توجه به شهر و منطقه قیمت آن متفاوت است. و پارچه ها درواقع توليد خود اچ پي اس است و قيمت تمام شده ي كار بسيار كمتر از توليدي هاي ديگه است. اگر انتخاب روسری و یا شال، برای شما هم یک دغدغهی تمام نشدنی است، با ما همراه باشید. روسری چهارخانه با این جنس یکی از ملزومات کمد لباس شماست. همانطور که مردان از پوشیدن یک کراوات طرحدار با یک پیراهن چهارخانه اصلا ابایی ندارند شما هم سعی کنید دست و پای خودتان را در انتخاب کردن، نبندید. همین قوانین مربوط به رنگ و الگو است که دست و پای شما را برای لباس انتخاب کردن میبندد. روسری و شال متنوع ترین لوازم جانبی مُد زنان است. در دیگر نقاط دنیا روسری یک اکسسوری در کنار دیگر عناصر یک استایل محسوب میشود اما در ایران روسری جز اصلی استایل ما زنان حساب میشود. فروشگاههای شال و روسری با چهل میلیون بازار هدف، یکی از پرسودترین بازارهای ایران محسوب میشوند. نکتۀ بسیار مهم که صاحبان فروشگاههای شال و روسری اینستاگرامی باید به آن توجه داشته باشند این است که شال و روسری یکی از بهترین گزینهها برای هدیه دادن است.

دیدگاهتان را بنویسید