چگونه بهترین مدل شال و روسری را برای نوروز ۱۴۰۱ انتخاب کنید؟

این نوع شال بیشتر در مجالس و مهمانی مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر آن گرانتر از انواع نخی است. شال و روسری نخی: شال روسری نخی زیر مجموعه پارچههای پنبهای است، به راحتی شستشو میشوند، به دلیل عبور دادن گرما از خود و خنک بودن، مناسبترین جنس شال یا روسری برای فصل گرماست، همچنین به راحتی اتو میشود و سر نمیخورد. مناسبترین پارچه برای شال و روسری پشم و نخ است. هر کشوری با توجه به فرهنگ خود پوشش مشخصی برای اقشار مختلف جامعه دارد، شال و روسری بهعنوان پوشش سر و گردن بانوان، طی چند دهه اخیر در کشور ما استفاده میشود. آکریل : نخ مصنوعی و پف کرده است و برای شالهای زمستانی کاربرد دارد. به دلیل تراکم بالا و سبک بودن گرما و راحتی این نوع از پارچهها به کارگیری این جنس در تولیدات پاییزه و زمستانی شال و روسری مورد توجه تولیدکنندگان است؛ همچنین میتوان از رنگ بندی متنوعی که این پارچههای پشمی و نخی دارند به خوبی استفاده کنیم. انواع پارچه شال و روسری را چگونه شناسایی کنیم؟ انتخاب کردن روسری معمولا یکی از مراحل چالشی انتخاب استایل است. مدلهای سنتی و بته جقه دار با زمینۀ تیره بیشتر مناسب بانوان مسن است و طرح های چهار خانه, نقاشی و تصاویر چاپی را معمولا بانوان جوان می پسندند.

از جمله طرح هایی هستند که خانم های مسن برای شال و روسری های خود بیشتر می پسندند. سرمایه مالی مورد نیاز برای این کار با توجه به حجم کار و کشش بازار که پیشتر راجع به آن توضیح دادیم بسیار متغیر است. پارچه نخی: این پارچه شال و روسری برای فصول گرم تابستان مناسب هستند بسیار سبک و نازک هستند که به تنفس پوست و گردش هوا و کاهش دمای بدن کمک زیادی میکند تنها نقص پارچههای نخی چروک شدن است که آن هم به خاطر نازکی این نوع پارچه است. آن دسته از صاحبان فروشگاه اینستاگرامی شال و روسری که علاقه دارند فروش اینترنتی خود را افزایش داده و از روشهای نوین برای فروش استفاده کنند، میتوانند از این مطلب استفاده کنند. پاخور، اصطلاح معروفی که بین کاسبان و مغازهداران صنف پوشاک رایج است و برای سنجش میزان رفتوآمد مشتری از این اصطلاح استفاده میکنند، نکتهای که باید به آن توجه ویژه داشته باشید همین مسئله پاخور است. جنس این مدل از الیاف نخی، پنیه و پلی استر میباشد که مناسب برای چهار فصل است. اگر شال را انتخاب کنید که کیفیت مرغوبی نداشته باشد، ممکن است به پوست سر و موهای خود آسیب بزنید و بعضا باعث بروز موخوره، ریزش مو و موارد دیگر شوید.

به فرم صورت تان توجه کنید، آشنایی با فرم صورت مساله ای است که کمک زیادی به زیباشدن ظاهرتان می کند. در خرید اجناس همیشه به این نکته توجه کنید که قدرت خرید مردم منطقه چقدر است، در واقع اگر شما مغازهای در شهرستانی کوچک راه میاندازید یا در مناطق پایین شهر که مردم منطقه قدرت خرید پایینتری دارند بالطبع نمیتوانید روسریهای مارکدار و گرانقیمت را در آنجا به خوبی بفروشید. و افراد با توجه به نیاز خود را تهیه میکند شال و روسری کاربردهای زیادی دارد در جنس های مختلف وجود دارد. ستون کسبوکاری امروز قصد دارد چند و چون راهاندازی یک فروشگاه مخصوص شال و روسری را بررسی کند. مغازه یا فروشگاه شما باید در منطقهای باشد که رفتوآمد بانوان زیاد بوده یا در کنار سایر فروشگاهها مانند مانتو فروشی یا لباس زنانه فروشی واقع شده باشد. مطمئن باشید این کار جلوهی خوبی به فروشگاه شما خواهد داد. مطمئن باشید که با عمل کردن به این نکات عمر شال و روسریتان طولانیتر میشود. این دقیقا همان مورد مهمی است که در بخش بالا نیز عنوان کردیم و خب بخاطر وجود مواد پلی استر و مصنوعی در پارچه است که این اتفاق برای موها میافتد.

روسری نخی اغلب برای پالتوها که حالت رسمی دارند گزینه مناسبی به نظر می رسند. اغلب خانمهای جوان ذوق هنری خوبی دارند و شما با مقداری خلاقیت میتوانید از جذابیتهای بصری خانمها استفاده مناسبی کرده و آنها را به خوبی جذب کنید. علت آن نیز کالا واضح است، تغییرات آب و هوایی باعث میشود اجناس مختلفی از شال و روسری را انتخاب کنید. یکی از مهمترین مزایای این کار فاسد نشدن کالا و حتی در بیشتر مدلها از مد نیفتادن آنهاست. این شال و روسری به نسبت نوع نخی بیشتر سر میخورند. فروشگاههای مربوط به این پوشاک در سطح شهرها در حال افزایش هستند و با توجه به مدلها، طرحها و رنگهایی که روزبهروز در حال افزایشاند بازار خوبی را برای خود دست و پا کردهاند. همچنین برای تهیه اجناس برند باید با نمایندگی آنها در ارتباط باشید و در نهایت برای وارد کردن اجناس متفرقه هم میتوانید به مرزهای کشور مانند بندرعباس یا چابهار مراجعه کنید. از نظر قیمتی نیز نسبت به سایرین گرانقیمتتر است. ابریشم به نسبت سایر پارچهها، از قیمت بالایی برخوردار است و گرانقیمت است با این حال هم مناسب فصول سرماست و هم گرماست. به علاوه به رنگ سال توجه کنید. درخصوص دکور هم با توجه به جنسی که میخواهید کار کنید میتوانید از یک میلیون تومان تا ۵میلیون تومان خرج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید