نکات مهم خرید روسری و شال – بانک روسری

میتوان از آن تمام فصول استفاده کرد و کمتر چروک میشود. پس کسانی که دوستدار و علاقهمند به پوشیدن شال هستند، در انتخاب این رنگها هیچ توقفی نخواهند کرد. مانند هر یک از پوششها، روسری و شال را هم میتوان به رنگ سال ۱۴۰۰ انتخاب کرد. رنگهای شاد و ترکیبی این مدل روسری و شالها را در سال جدید زیاد خواهید دید. روسریهایی با جنس محکم و حالت دار با نوارهای پهن و کشیده را انتخاب کنید تا هنگام تا زدن از وسط به صورت عمودی قرار گرفته و با ایجاد خطای دید چهره تان را کشیده تر نشان دهد. این نوع شال بیشتر در مجالس و مهمانی مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر آن گرانتر از انواع نخی است. این پترن میتواند به شکل یک الگوی تکراری در سراسر روسری پخش باشد یا فقط در گوشه ی یک سمت روسری قرار بگیرد. مجموعه پانیذپوش به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز فروش عمده انواع شال و روسری ترک شناخته شده است و به دلیل طرفداران زیادی که این نوع از شال و روسری ها دارد همه روزه در حال پخش عمده جدیدترین شال و روسری های ترک به سراسر ایران می باشد و این مجموعه در میان رقبای خود از اعتبار بالایی برخوردار است چرا که درارای نمایندگی پرفروش ترین روسری و شال های ترک در ایران است.

شال و روسری نخی: شال روسری نخی زیر مجموعه پارچههای پنبهای است، به راحتی شستشو میشوند، به دلیل عبور دادن گرما از خود و خنک بودن، مناسبترین جنس شال یا روسری برای فصل گرماست، همچنین به راحتی اتو میشود و سر نمیخورد. به دلیل تراکم بالا و سبک بودن گرما و راحتی این نوع از پارچهها به کارگیری این جنس در تولیدات پاییزه و زمستانی شال و روسری مورد توجه تولیدکنندگان است؛ همچنین میتوان از رنگ بندی متنوعی که این پارچههای پشمی و نخی دارند به خوبی استفاده کنیم. به عنوان مثال، روسریهای پشمی شما را گرم نگه میدارند و در زمستانهای سرد میتوانند نجاتدهندهی شما باشد. همچنین برای تهیه اجناس برند باید با نمایندگی آنها در ارتباط باشید و در نهایت برای وارد کردن اجناس متفرقه هم میتوانید به مرزهای کشور مانند بندرعباس یا چابهار مراجعه کنید. دکوراسیون فروشگاه شما باید به نحوی باشد که خریدار را به داخل فروشگاه دعوت کند و بعد حسی صمیمی به او القاء کرده و به آنها اجازهی تست و آزمایش بدهد. اغلب خانمهای جوان ذوق هنری خوبی دارند و شما با مقداری خلاقیت میتوانید از جذابیتهای بصری خانمها استفاده مناسبی کرده و آنها را به خوبی جذب کنید. همچنین دقت کنید که چون بازار مخاطب شما بانوان هستند مغازهتان دسترسی خوبی به وسایل حملونقل عمومی داشته و خوش مسیر باشد.

در خرید اجناس همیشه به این نکته توجه کنید که قدرت خرید مردم منطقه چقدر است، در واقع اگر شما مغازهای در شهرستانی کوچک راه میاندازید یا در مناطق پایین شهر که مردم منطقه قدرت خرید پایینتری دارند بالطبع نمیتوانید روسریهای مارکدار و گرانقیمت را در آنجا به خوبی بفروشید. مغازه یا فروشگاه شما باید در منطقهای باشد که رفتوآمد بانوان زیاد بوده یا در کنار سایر فروشگاهها مانند مانتو فروشی یا لباس زنانه فروشی واقع شده باشد. در واقع شال و روسریهای تک رنگ که همیشه طرفداران خود را دارند و سایر رنگبندیها هم عموما چون بهعنوان پوشاک جانبی و برای ست کردن با سایر لباسهای اصلی خریداری میشوند خیلی روی مد پیش نمیروند. در سالهای گذشته اغلب روسریها و شالهای موجود در بازار ایرانی بودند اما در دو دهه اخیر چین بهعنوان یکی از کشورهای تولیدکننده شال و روسری در بازار ایران برای خود جایی باز کرده است.

بهتر است مانتوهای گیپور را با روسریها و شالهای ساده ست کنید؛ مخصوصا اگر مانتوی شما کار شده است یا رنگهای مختلفی در آن وجود دارد. علت آن نیز کالا واضح است، تغییرات آب و هوایی باعث میشود اجناس مختلفی از شال و روسری را انتخاب کنید. شال و روسری انواع مختلفی دارد و برای مجالس ، مهمانی ها ، بیرون رفتن و سرکار کاربرد دارد. به نسبت روسری ابریشمی ارزانتر است و بیشترین کاربرد آن برای مهمانی و مجالس است. و بزرگترين مزيت توليد ديجيتال بر چاپ خيس تنوع رنگ بسيار بالاي آن است. رنگ های مکمل: استفاده از رنگ های مکمل در تولید شال و روسری را نباید از یاد ببرید. در این مورد استفاده از مانکن پیشنهاد نمیشود و عکس و پوستر جایگزینهای بهتری هستند به علاوه استفاده از خود روسریها روی آویز و قفسههای رنگی گزینه جذابی است. به اين نحوه بستن روسري نام مدل رستا (در سريال دل) نيز اطلاق مي شود که مورد پسند بسياري از جوانان است. انتخاب و خرید شال و روسری در فصلهای مختلف متفاوت خواهد بود. تمامی مدلهای پارند مطابق مد روز و ترندهای جدید فشن طراحی میشوند و به همین خاطر هنگام خرید روسری میتوانید استایل خود را مطابق با جدیدترین مدلهای روز بسازید و ظاهر جذاب و شیکی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید