مدل شال و روسری تابستانی ۱۴۰۰ + راهنمای انتخاب و ست کردن

برای مدل بستن این شال هم می توانید شبیه تصویر عمل کنید. و تنها قسمتي كه ميماند قسمت تنوع و طراحي است كه بسيار در اين قسمت قوي عمل كرده است. دربارهی مشتریان که میتوانیم بگوییم اکثر مشتریان یک مغازه شال و روسری را خانمها تشکیل میدهند؛ که میتوانند در سنین متفاوتی باشند. امروزه خانمها روسریهای قواره بزرگ را بیشتر ترجیح میدهند و کمتر از روسریهای کوچک استفاده میکنند. اما بعضی افراد سنت گرا نیستند و ترجیح می دهند از طرح های جدید استفاده کنند. اگر از افرادی هستید که تیپ سنتی را ترجیح می دهید می توانید روسری های با طرح سنتی برند آرتمیس را انتخاب کرده و به وسیله آن ها تیپ سنتی تکی به وجود آورید. برای اجرای مدل بستن روسری جدید به این سبک لازم نیست که روسریتان را چند مرتبه دور گردنتان بپیچید. امسال میتوانید با استفاده از روسری های قدیمی تان یا روسری های چند سال پیش کمد مادرتان یک استایل به روز و جدید برای خودتان رقم بزنید. یکی از جذاب ترین ترندهای سال ۲۰۲۲ مربوط به استفاده از روسری به عنوان دستمال گردن است.

۳. جز پوشاکی است که زیاد استفاده میشود. استفاده از شال و روسری به عنوان دستمال گردن یکی دیگر از ترندهای سال ۲۰۲۲ است که جلوه فوقالعاده زیبایی به استایل شما می بخشد. این مجموعه برای خریدارانی که قصد خرید عمده دارند امتیاز های ویژه ای را در نظر گرفته است که تمام متقاضیانی که قصد خرید عمده شال و روسری ترک بدون واسطه را دارند می توانند با کارشناسان مجموعه تماس بگیرند و یا از طریق فرم های سفارش اقدام به خرید اینترنتی با قیمت مناسب فرمایند. از آنجایی که در شال های رنگین کمانی طیف های مختلف یک رنگ و یا رنگ های متفاوتی به کار رفته است، شما می توانید این سبک شال ها را به راحتی با هر لباسی که دوست دارید ست کنید. مدل شال های رنگین کمانی که در آن می توانید طیف های مختلف رنگ ها را در کنار یکدیگر ببینید، یکی دیگر از ترندهای مدل شال و روسری ۲۰۲۲ یا ۱۴۰۱ است. شال و روسری مجلسی انواع مختلفی دارد که توسط نمایندگان فروش مختلف و شرکت های تولید و پخش به صورت مستقیم ارائه می گردد. این کار موجب می شود تا در مهمانی ها هم به روزتر و هم زیباتر به نظر برسید و هم از گردنتان در برابر سرما محافظت کنید.

شاید شما جزء آن دسته از طرفدارهای رنگ های تند نباشید اما شال و روسری با این رنگ های زیبا شما را در هر جمعی متمایز میکند. امسال نیز در لیست جدیدترین ترند و مدل شال و روسری ۲۰۲۲ می توانید طرح هایی از این قبیل را مشاهده کنید. همان طور که پیش تر نیز گفته شد امسال روسری هایی با عکس و طرح گل بیشتر از همیشه روی بورس هستند. امسال با شروع بهار ۱۴۰۱ روسری های سیلک یا ابریشمی، بیشتر از همیشه روی بورس هستند. اما این مدل شال جدید ۱۴۰۱ عرض بسیار کمی دارد و شما می توانید بدون تا زدن آن را روی سرتان قرار دهید. یا اینکه با یاد گرفتن مدل بستن روسری جدید آن را برای مهمانی ها به عنوان دستمال گردن نیز مورد استفاده قرار دهید. 5. اگر شالتان سفید است و لکهی عطر یا لوازم آرایشی روی آن به جا مانده میتوانید از ترکیب آب، مایع سفیدکننده و مایع براقکننده استفاده کنید.

جنس ساتن نیز برای این سبک روسری های بسیار مناسب است و موجب جذابیت بیشتر آن می شود. مدل روسری نخی بزرگ یکی دیگر از ترندهای سال ۱۴۰۱ است که به خوبی روی سر قرار می گیرد و برای ست کردن با لباس ها و انواع مانتوهای تابستانی بسیار مناسب است. چندین سال است که استفاده از طرح پوست حیواناتی همانند ببر، پلنگ، گورخر روی لباس ها و کیف های ما به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. مدتی بود که استفاده از شال هایی با عرض پهن بسیار رایج شده بود و معمولاً برای استفاده از این شال ها مجبور بودید آن را به صورت دو لایه روی سر قرار دهید. در سرتاسر دنیا پوشاندن مو علاوه بر حفظ حجاب، برای زیبایی، محافظت از مو در برابر سرما و گرمای شدید، محافظت از مو در برابر گرد و غبار و باد و در برخی از مراسمهای خاص سلطنتی مورد استفاده قرار میگیرد. این مدل روسری با طراحی خاص و منحصر به فرد در بازار می باشد و می توان آن را به صورت لبنانی و یا ساده روی سر بست. اگر دوست دارید علاوه بر استفاده از روسری به عنوان حجاب با دیگر مزیت های این اکسسوری پر فایده در سال ۱۴۰۱ آشنا شوید و بدانید مدل روسری جدید ۱۴۰۱ چه ویژگی هایی دارد در ادامه با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید