مدل شال و روسری تابستانی ۱۴۰۰ + راهنمای انتخاب و ست کردن

نصف باقي مانده راه نحوه بستن شال و روسري مجلسي مي باشد. بسياري از ما بانوان فکر مي کنيم که يکي از سخت ترين کارها هنگام خريد يک روسري زيبا و مجلسي انتخاب صحيح از ميان تعداد زيادي طرح و رنگ است؛ اما در حقيقت بايد بگوييم که شما با انتخاب روسري يا شال، نصف راه را رفته ايد و نصف ديگر آن هنوز باقي مانده است. استفاده از طرحها و تزئینات گلدار در لباسها، کفشها و کیفها یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ است؛ این ترند را میتوان در روسریها هم دید. در صورتی که مدل های مختلف بستن شال و روسری در استایل خانم های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث زیبا و جذاب تر شدن ظاهر شما می شود. به گزارش«شایانیوز» اما از قسمت های مهم برا یک خانم شال و روسری هستش که دیگه تنها پوششی برای پوشاندن مو و سر نیست و به عنوان یک المان جذاب در یک استایل محسوب میشود که هم انتخاب اینکه شال باشه یا روسری مهمه، هم رنگ و طرحش و هم رنگ پوست شما و فرم صورت و تیپی که در نظر دارید! اگر صورت گردی دارید یعنی پیشانی عریض و کوتاهی دارید، پس کناره های شال و روسری را تا نزنید و از پارچه های محکم استفاده کنید.

در صورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. اما تنوع رنگ اميزي عالي اي دارد براي همين اچ پي اس حتي از توليد چاپ ديجيتال هم غافل نشده است. این مدل روسری را هم بهتر است به صورت یک طرفه روی شانه بیندازید و از گره زدن آن بپرهیزید تا طرح کلی آن به خوبی معلوم شود. افراد دارای صورت مستطیلی و دراز که پیشانی و فک هم اندازه و با لبه های تیز دارند و طول صورت شان از عرض صورت بزرگتر است باید طوری روسری و شال سر کنند که طول صورت لبه های تیز صورت گرد شود و طول صورتشان کوتاه تر گردد . پیشنهاد میکنیم جنس سبک و حریر این مدل را در استایل های کژوال (تصویر اول) و جنس ساتن (تصویر دوم) آن را در استایل های رسمی تان به کار ببرید. البته امروزه اين کار درباره شال منسوخ شده و بيشتر بر روي روسري اعمال مي شود. شال را تو در تو به هم بپيچانيد؛ بعد آن را با حرکتي دوراني به شکل گل درآوريد و با يک سنجاق بر روي سرتان نصب و محکم کنيد. هر دو گوشه شال را به پشت گردنتان ببريد و آن ها را با يک سنجاق به هم وصل کنيد؛ سپس آن ها را به سمت بالاي سرتان بياوريد و دوباره به هم وصل کنيد، اما اين دفعه بدون سنجاق.

بستن شال و روسري مجلسي بر روي گردن، کار بسيار آساني است؛ فقط کافيست طبق عادت هميشگي خودتان، روسري را از وسط تا کرده و بر روي سرتان قرار دهيد؛ سپس قسمتي را که در پشت شما قرار گرفته، يعني انتهاي روسري را به سمت جلو هدايت کنيد. رنگ جدید پنتون، خلاقیت و نوآوری را با خود به همراه آورده زیرا پس از شیوع کرونا زندگی همه دچار تغییر شده است؛ اکنون که یک دوره منزوی و دور از اجتماع به پایان رسیده و استانداردها در حال تغییر هستند، این رنگ اعتماد به نفس میبخشد و خلاقیت افراد را زنده خواهد کرد تا از تغییرات استقبال کنند. از طرفي روسري يا شال، يکي از پوشش هايي است که بيش از هر لباس ديگري نشان دهنده مرتب و شاداب بودن يک بانو است؛ پس بهتر است که بانوان، نحوه بستن شال و روسري مجلسي را به دلايلي که شمرده شد ياد بگيرند.

هر کشوری با توجه به فرهنگ خود پوشش مشخصی برای اقشار مختلف جامعه دارد، شال و روسری بهعنوان پوشش سر و گردن بانوان، طی چند دهه اخیر در کشور ما استفاده میشود. طوبی آرتمیس یک برند پوشاک الیاف طبیعی است که در صفحه اینستاگرامش خود را بهعنوان تولیدی صادراتی معرفی کرده است. بهتر است اين مدل را با شال درست کنيد. اما همانطور که گفتیم نزدیک عید هستیم و با توجه به اینکه خانم ها در هر سن و سالی خوشگل بودن واسشون مهمه خیلی ها به رنگ سال و ترند سال جدید هم توجه خاصی دارند. همانطور که پیشتر هم اشاره شد مخاطبان شما خانمها هستند. چون يکي از دلايل زيبايي چهره ظريف و زنانه شما، نحوه استفاده شما از لباس هاي مختلف، مخصوصا شال و روسري است؛ چرا که چهره, شخصيت اصلي هر فرد را نشان مي دهد و در حقيقت بيانگر هويت اوست. پس چه بهتر که يک بانو اين زيبايي و هويت زنانه خود را با روش هاي نادرست بستن شال و روسري مجلسي بر هم نريزند.

دیدگاهتان را بنویسید