قیمت و خرید دستگاه سی ان سی سنگ ، چوب و

شاید در بسیاری از موارد به شما پیشنهاد شده باشد که سرعت گردش اسپیندل باعث می شود که سرعت ماشین کاری کارگاه هم افزایش یابد و این شما را به درآمد بیشتری برساند. در این صورت شما باید زمان بیشتری به تولید خود اختصاص دهید که مطمئناً روند تحویل محصول به مشتری را هم تغییر میدهد. در برخی مناطق هم شما باید مهارت خود را به عنوان تکنسین دستگاه سی ان سی به نهاد های دولتی نشان دهید تا مجوز فعالیت شما داده شود. اما وقتی که شما یک تکنسین ماهر هستید و می توانید به عنوان یک تولید کننده بزرگ فعالیت کنید، استفاده از ابزارهای مختلف مانند شبکههای اجتماعی و وب سایت برای معرفی کارگاه ضروری است. استفاده میشود و برای برش مواد دیگر قابل استفاده نیست؛ زیرا طراحی آن بهگونهای است که با جدا و حذف قسمتی از کار طرح دو یا سه بعدی را ایجاد میکند. البته اندازه کارگاه و میزان تولید آن در انتخاب شیوه بازاریابی تاثیر گذار است. برای تبلیغات و بازاریابی چه برنامهای دارید؟ الزامات اولیه نصب دستگاه سی ان سی را در مطالب قبلی توضیح دادیم و گفتیم که برای داشتن یک دستگاه مناسب باید چه کارهایی انجام دهید.

اگر از لحاظ مالی دچار مشکل هستید و سرمایه کافی برای خرید نقدی دستگاه سی ان سی ندارید، از دستگاه سی ان سی اقساطی استفاده کنید. ابزار دستگاه برای کار استفاده کند . بعضی از دستگاه های CNC برای تامین انرژی ابزار برش از یک فرز استاندارد استفاده می کنند. اگر هم به دنبال یک دستگاه سی ان سی ارزان هستید استفاده از دستگاههای کارکرده بهترین پیشنهاد ممکن است که هزینه های اولیه شما را به شدت پایین می آورد.فقط به این نکته توجه داشته باشید که گام های بعدی و بلند مدت کسب و کار خود را در نظر بگیرید تا در صورت پیشرفت مجبور به تعویض دستگاه خود نشوید. پس توصیه ما این است که یک حساب مالی جداگانه برای کارگاه خود داشته باشید تا امور جاری کارگاه را به کمک آن کنترل کنید. از معایب برش به کمک سی ان سی هم میتوان به عدم توانایی در برش برخی فلزات ضخیم اشاره کرد. با وجود بدفهمی هایی که به آنها اشاره شد، سی ان سی مزایای زیادی دارد. مورد بعد که برای انتخاب یک دستگاه در اولویت است، دقت دستگاه میباشد زیرا چندین مولفه با ضریب تأثیر متفاوت دارد.

لذا سعی نمایید بهترین و گرانترین قطعه موجود را تهیه نمایید زیرا دوام و دقت قطعه در دراز مدت باعٍ صرفه جویی شما خواهد شد. وقتی که شما در گامهای اولیه مجوز فعالیت خود را گرفتهاید و مسیر کسب و کار خود را هم مشخص کردهاید، باید کارگاه را برای نصب و راه اندازی دستگاه سی ان سی آماده کنید. این مجوزها ممکن است شامل نامه بهداشت برای فعالیت کارکنان یا حتی شروع به کار کارگاه باشد. سی ان سی یا Computer Numerical Control ( به اختصار CNC) یک دستگاه فوق العاده دقیق برای برش و یا حک یک طرح یا لوگو بر روی چوب ، فلز ، سنگ و شیشه است این دستگاه طبق کد های برنامه نویسی شده در رایانه عمل میکند. توصیه ما این است که برای آموزش کار با دستگاه سی ان سی عجله نکنید و اصول را به طور کامل یاد بگیرید. وظیفه این دستگاه ها این است که می توانند عملیات مختلفی را بر روی مواد فلزی و غیر فلزی به انجام برسانند و آن ها را به شکل های مختلفی طراحی کنند. مسیر اول این است که خود شما دست به کار شوید و آموزش های لازم برای کار با دستگاه سی ان سی را ببینید.

در این فضای کارگاهی باید محل نصب دستگاه مشخص شود و از طرف دیگر فاکتورهای تاثیرگذار دیگر مانند شرایط و رطوبت و مواد اولیه فعالیت دستگاه هم فراهم شود. مطمئنا در گام های قبلی مشخص کرده اید که حوزه فعالیت کارگاه شما به چه صورت است و به چه دستگاهی نیاز دارید. مشتری بدون دیدن نمونه کار نمی تواند در مورد کیفیت کار شما قضاوت کند. مطلب ما را در مورد بازاریابی دستگاه cnc مطالعه کنید تا با نکات اولیه آن آشنا شوید. بازاریابی محصولات دستگاه سی ان سی چندان سخت نیست و میتواند شیوههای مختلف برای معرفی آنها استفاده کرد. سی ان سی از دستگاههای بسیار پرکاربرد در صنعت است که با استفاده از متهای پر سرعت و بازوهایی که توسط کامپیوتر کنترل میشوند، فرآیند برش یا سوراخ را در سه محور اصلی انجام میدهند. نسل اول دستگاه های سی ان سی ، ماشین های NC بودند که مخفف Numerical Control است و همان طور که از نامش پیداست فاقد کامپیوتر بوده این دستگاه ها طبق منطقی خاص٬ از جمله نوار یا کارتهای پانچ شده کار می کردند. همانطور که می دانید کلمه انگلیسی cnc مخفف کلمات Computer Numerical Control میباشد و این بدان معناست که کامپیوتر طراحی های تولید شده توسط برنامه کمکی CAD را به اعداد قابل فهم برای ماشین تبدیل می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید