قیمت دستگاه سی ان سی چقدر است؟

دستگاه برش چوب CNC عمودی سازگاری بالایی دارد و از قیمت پایین تری نسبت به مدل افقی برخوردار هستند. دستگاه های CNC ارائه شده در این وب سایت دستگاههای ساخت ایران هستند و با افتخار با برند روتک به مشتریان عزیز ارائه میشوند. عملکرد این دستگاه با تخلیه جریان بین دو الکترود انجام گرفته و در نتیجه بخشهایی از قطعه کار را حذف میکند. در دستگاه برش CNC به دلیل این که دستگاه می تواند به تنهایی قطعه ای که بر روی آن کار انجام می شود را در حالت مختلف بچرخاند استفاده از یک اپراتور کاهش می یابد. دستگاه CNC می تواند با دستگاه های مختلفی هم چون ابزار تراش و حفاری کار کند. در این دستگاه ماده با پلاسما برش داده میشود. در برخی از این ابزار، آب با شن یا هر ماده ساینده قوی ترکیب میشود که عملکرد خشنتری به همراه دارد. سی ان سی واترجت ابزاری است که مواد سخت مانند گرانیت و فلز را با فشار بالای آب میبرد.

به دلیل این که در حین انجام فرآیند گرمایی ایجاد نمی شود در نتیجه موادی مانند آهن دچار تغییر شکل نخواهند شد. با این که عمل برش به صورت کلی بر روی موادی که در حالت فلز هستند بیش تر انجام می گیرد ولی می توان برش را بر روی قطعات غیر فلزی نیز انجام داد. ماشین سی ان سی با توجه به تعداد محورها میتواند در یک، دو یا سه بعد حرکت کند که بهصورت پاره خط، منحنی، دایره، بیضی و … کاربرد این دستگاه به سه دسته سوراخ زن، حکاکی و برش گروهبندی می شود. شما باید حداقل مهارت لازم برای طراحی دو بعدی و سه بعدی با این نرم افزارها را داشته باشید. کاهش خطا، افزایش راندمان کاری، کاهش نیاز به حضور نیروی انسانی همگی از تحولاتی است که با ورود دستگاه سی ان سی به صنعت رخ داده است. در نتیجه انتخاب این دستگاه ها هنگامی که قرار است برش دقیقی بر روی محصول انجام گیرد بسیار مناسب است. با توجه به تعدد برند و انواع دستگاه سی ان سی (CNC) گاهی انتخاب و خرید دستگاه مناسب برای کاربران مخصوصا کسانی که تازه وازد این صنعت شدهاند، سخت میشود .برای خرید دستگاه سی ان سی باید کاملا دقت کنید و زمان زیادی صرف کنید تا دستگاهی مناسب با نوع و حجم کارتان انتخاب کنید.

دستگاه های cnc stepper موتور یا servo موتور هستند. تعداد محور یکی از مفاهیم مهمی است که دردستگاه سی ان سی وجود دارد و شاید بارها شنیده باشید که ماشین ۳ یا ۴ محور است یا اینکه ۳ محور خطی و ۲ محور دورانی دارد. قیمت مناسب و کیفیت بالای دستگاه های سی ان سی رادوکس باعث شده است که بسیاری از مشتریان این مجموعه پس از خرید اول خود برای بار دوم و سوم نیز خرید از این مجموعه را تجربه کنند. با استفاده از این دستگاه فرد می تواند تمام طرح های فرز کاری و ماشین کاری چوب را با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مناسب آماده کند و باقی کارها را به عهده دستگاه سی ان سی بگذارد. از مزایای دستگاه CNC این است با کمک این دستگاه ها سرعت انجام شدن مراحل بسیار بالاتر رفته است. شما چه بخواهید به عنوان تکنسین دستگاه سی ان سی (تکنسین دستگاه تراش cnc) عمل کنید اخیراً یک دستگاه خریده باشید و به فکر کار کردن با آن باشید، نیاز دارید که در برخی حوزه های خاص مهارت داشته باشید تا بتوانید دستگاه را به خوبی کنترل کنید. کاری که دستگاه برش و دستگاه تراش انجام می دهند تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

کلفتی این قطعات می تواند از دویست تا دویست و پنجاه میلی متر باشد. همین طور هنگامی که نیاز است تا قطعات به حالت چهار گوش برش بخورند باید از این نوع دستگاه بهره برد. حال سوال این است که محور در دستگاه چه معنایی دارد؟ حال ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که اسلب چیست؟ تحمل وزن دستگاه برای قطعاتی که قرار است بر روی آن کار شود. از دستگاه واترجت معمولا برای برش موادی استفاده میشود که تحمل مقاومت در برابر حرارت بالای دستگاههای دیگر را ندارند. تولید موادی که برای استفاده در خودروها ضرورت دارد توسط دستگاه CNC برش هوا گاز صورت می گیرد. این دستگاه ها مخصوصا برای برش دادن موادی که نمی توانند در مقابل گرما مقاومت داشته باشند بسیار مفید هستند. استفاده از روش هوا گاز برای برش دادن و ایجاد فرو رفتگی در مواد مختلف کاربرد دارد. مورد اول: نوعی از دستگاه راسته بر وجود دارد که از آن می توان برای برش دادن صفحاتی که ضخامت بسیار بالایی دارند استفاده کرد. مورد دوم: نوعی دیگر از دستگاه راسته بر وجود دارد که می تواند برای بریدن آهن به کار برود. دستگاه راسته بر در حالت راسته بر هواگاز و راسته بر پلاسما وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید