قصد خرید دستگاه سی ان سی دارید؟

در نهایت باید توجه داشته باشید که دستگاه سی ان سی همان قدر که برای یک حرفه و صنعت مفید است، می تواند به همان اندازه نیز مضر باشد. اگر هم بخواهید محصولات تولیدی خود را به شهرهای بزرگ انتقال دهید احتمالاً هزینه حمل و نقل به آن اضافه خواهد شد و این باعث می شود که محصولات شما گرانتر و احتمال فروش آن سختتر شود.پیشنهاد ما با این افراد خرید دستگاه cnc کوچک و رومیزی است که میتواند در یک کارگاه کوچک فعالیت کنند و محصولات خود را در همان منطقه بفروشند. شما هم میتوانید این کار را بر روی انواع مختلف سنگها مانند سنگ گرانیت انجام دهید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. ضمن اینکه هر چه سرمایه اولیه شما برای راه اندازی کسب و کار بیشتر باشد انتظار دارید که سطح درآمد بیشتری داشته باشید. ضمن اینکه خودتان می توانید خلاقیت به خرج دهید و از دستگاه در حوزههای مختلف استفاده کنید. در ضمن در این شهرها دسترسی شما به کارخانه ها و شرکت های بزرگ تر آسان بوده و می توانید در کنار آنها به تولید محصولات مختلف بپردازید.در این حالت مهمترین معیار شما برای راه اندازی کارگاه cnc میزان سرمایه ای است که برای خرید دستگاه میتوانید اختصاص دهید.

امروزه نمونه های مختلفی از راه اندازی کارگاه cnc در حوزه تراشکاری در بازار وجود دارد که با مطالعه وضعیت آنها می توانید گام مهمی بردارید. کارگاه های کوچک هم از لحاظ فضای کارگاهی و هم از لحاظ تامین بودجه برای خرید دستگاه cnc محدودیت دارند و این کار آنها را برای انتخاب به دستگاههای بزرگ سخت میکند. این دستگاه ها هم برای شهرهای بزرگ و هم برای شهرهای کوچک انتخاب مناسبی است و میتوان قطعات ساده و معمولی تا قطعات بسیار پیشرفته و حرفهای را به کمک آن برش داد.شما می توانید یک کارگاه کوچک در زمینه تولید جواهرات در یک شهر کوچک ایجاد کنید یا به فکر راه اندازی کارگاه cnc فلزات در ابعاد بزرگ برای تولید قطعات خودرو باشید. اصولاً دستگاههای CNC با توجه به تجهیزاتی که در آنها به کار گرفته شده، برای کارهای مختلفی به کار گرفته میشوند که در این مطلب بحث کسب درآمد به کمک دستگاه CNC سنگ را بررسی خواهیم کرد. در ادامه با نحوه عملکرد انواع دستگاه cnc بیشتر آشنا خواهیم شد. دستگاه هوا برش برای برش ورق های تخت و صفحات با ضخامت بیشتر استفاده می شود. 1- تراش CNC بستر مورب بهتر است یا بستر تخت؟ همچنین یک سی ان سی تخت میتواند از یک میز با امکان وکیوم بهره ببرد که این خاصیت باعث میشود قطعه هنگام کار از جای خود نلغزد.

انتخاب نوع واردات و همچنین بهره برداری از نوع دستگاه در قیمتگذاری آن بسیار تاثیر گذار است این دستگاهها به نسبت دارا بودن خدمات حرفه ای از جمله سرویس و همچنین برآیند مشتری مداری در موارد خرابی نرم افزاری و دیگر موارد مبتنی بر بحث تعمیر و اپراتور جزء مراحل پشتیبانی محسوب می شود. نرم افزار CAD (Computer-Aided Design) برنامه ای است که برای طراحی محصولی استفاده می شود که در نهایت برنامه نرم افزاری CAM تولید خواهد کرد. نرم افزارهایی از قبیل ArtCAM یا VCarve به کاربر کمک می کنند تا پروژه ای را طراحی کند و فایل های G-code را که دستگاه تان به آنها نیاز دارد، در یک بسته ارائه می دهد. دانش پایه ای سی ان سی که در سال های قبل شکل گرفته بود، کم کم جاگزین روش های کم سرعت و دستی صنعت شد و به تولید صنعتی کمک بزرگی کرد. استپر موتورها برای اکثر دستگاه های cnc که به دقت یا سرعت بالایی نیاز ندارند،مناسب هستند. بنابراین، انتخاب دستگاه cnc ارزان مانند دستگاه کوچک و دستگاه رومیزی انتخاب بهتری برای آنها محسوب می شود.البته این افراد میتوانند از گزینههای دیگری مانند دستگاه فرز cnc اقساطی یا دستگاه فرز cnc کارکرده استفاده کنند که قیمت آنها ارزان تر است و برای شروع کار و راه اندازی کارگاه cnc مناسب هستند.

البته به عنوان یک کارگاه می توانید از آن در کنار فعالیتهای دیگر استفاده کنید تا برای شما توجیه اقتصادی داشته باشد.اما اگر سرمایه کافی برای خرید دستگاه cnc بزرگ داشته باشید میتوانید از این دستگاه به شکل مناسب درآمد کسب کنید و یک کارگاه بزرگ راه اندازی کنید. از طرف دیگر معمولا استپ موتورها قیمت کمتری از سروو موتورها دارند. یکی دیگر از رایجترین کاربردهای دستگاه دستگاه cnc می توان به استفاده از آن در حوزه تبلیغات اشاره کرد. به نام سیانان سوراخزن، لیزری، سیانان منبتکار، سی آن اس خراطی، سیانان برش و حکاکی، روتاری، سیانان اتصال زن می باشند. برش با دستگاه cnc فرز، برای برش و حکاکی انواع سنگ، چوب و فلزات مناسب است و مزیت آن نسبت به برش با دستگاه cnc لیزری، عمق برش و حکاکی است. اما دستگاه ۳محور عمق را هم میتواند محاسبه و برش کند. حتی انتخاب یک دستگاه cnc کوچک در این شهرها مناسب نیست و به همین دلیل توصیه ما این است که در کنار آن فعالیت های دیگری هم داشته باشید.اما در شهرهای بزرگ برای دستگاه cnc سنگ بازار بزرگی وجود دارد و شما حتی میتوانید بازارهای بین المللی را هدف خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید