فروش عمده شال و روسری کیلویی

پس چه بهتر که يک بانو اين زيبايي و هويت زنانه خود را با روش هاي نادرست بستن شال و روسري مجلسي بر هم نريزند. جواب اين است که اين مدل آموزش بستن شال بيشتر مناسب مجالس و دورهمي هاي خودماني و زنانه است. چون يکي از دلايل زيبايي چهره ظريف و زنانه شما، نحوه استفاده شما از لباس هاي مختلف، مخصوصا شال و روسري است؛ چرا که چهره, شخصيت اصلي هر فرد را نشان مي دهد و در حقيقت بيانگر هويت اوست. چرا که مدل بستن شال به شکل گل بر روي سر، گردن شما را نمي پوشاند و باعث مي شود شما لاغرتر ديده شويد؛ پس شما با پوشيدن لباس بلند و يقه دار مي توانيد توجه بيننده را به ديگر نواحي بدن جلب کنيد نه فقط سر و گردنتان. ابعاد استاندارد شال ۹۰ × ۹۰ سانتی متر است، اما اگر از جمله افرادی هستید که روسری خود را مدل دار سر می کنید، تکه های بزرگ روسری ۱۰۰ در ۱۱۰ سانتی متر مناسب شما می باشد. در ادامه برخي از روش هاي زيباي بستن شال و روسري مجلسي را به شما بانوان عزيز آموزش مي دهيم.

ما به کمکتان آمده ايم تا روش هاي متعدد و زيباي بستن شال و روسري مجلسي را به شما بياموزيم, همه ما دوست داريم که هم بتوانيم بهترين شال و روسري را انتخاب کنيم و هم بتوانيم آن ها را به شکلي مناسب بر سر کنيم تا هم زيبايي خودمان به چشم بيايد و هم زيبايي پوششي که بر روي سرمان قرار دارد.. اگر صورت گردی دارید یعنی پیشانی عریض و کوتاهی دارید، پس کناره های شال و روسری را تا نزنید و از پارچه های محکم استفاده کنید. اگر صورتی مربعی شکل دارید بهتر است لبه های چانه و فک را گرد کنید، شال بهترین گزینه برای شماست و به نسبت روسری جذابیت بیشتری خواهید داشت. از این استایل معمولاً برای بیرون رفتنهای روزانه و مهمانیهای دوستانه استقبال میشود. شاید تا حالا چیزی از شرکت پنتون نشنیده باشید اگه بخوایم کوتاه این شرکتُ معرفی کنیم باید بگیم که پنتون شرکتی است در ایالت نیوجرسی آمریکا که منبع معتبر و مشهور جهانی در زمینه رنگ میباشد. رنگ جدید پنتون، خلاقیت و نوآوری را با خود به همراه آورده زیرا پس از شیوع کرونا زندگی همه دچار تغییر شده است؛ اکنون که یک دوره منزوی و دور از اجتماع به پایان رسیده و استانداردها در حال تغییر هستند، این رنگ اعتماد به نفس میبخشد و خلاقیت افراد را زنده خواهد کرد تا از تغییرات استقبال کنند.

رنگ شال روشن میتواند پوست سبزه یا گندمی را روشن تر نشان دهد. این افراد میتوانند بسته به سلیقه خود رنگ شال و روسری خود را از میان تمام طیفهای رنگی از سرد تا گرم انتخاب کنند. و با توجه به گفته ي خودشون روزانه ١٠٠هزار تا شال و روسري توليد ميكنند. سوال اصلي درباره اين نوع بستن شال و روسري اين است که اين مدل چگونه بسته مي شود؟ يکي از مدل هاي بستن شال و روسري که امروزه بسيار مرسوم است، بستن آن ها بر روي گردن مي باشد. به نسبت روسری ابریشمی ارزانتر است و بیشترین کاربرد آن برای مهمانی و مجالس است. تزئین گلدوزی یا سوزندوزی که هنر زنان بلوچ سرزمینمان هستند، انتخاب مناسبی برای به کار بردن در حاشیه ی شال های بزرگ است. به خصوص خانم هایی که می خواهند در لباس های خود از رنگ های تیره مانند رنگ مشکی استفاده کنند به دلیل این که رنگ قرمز تیره می تواند جلوه ی خاصی به آن ها ببخشد ترجیح می دهند از این رنگ برای شال یا روسری خود استفاده کنند. جنس ساتن نیز برای این سبک روسری های بسیار مناسب است و موجب جذابیت بیشتر آن می شود. زماني که موفق شده ايد روسري يا شالي مجلسي بخريد، اما نحوه بستن آن را نمي دانيد به جرات مي توان گفت که پولتان را هدر داده ايد.

جالب است که آدور فلسفه پشت هر طرح را هم در وبسایتش بهشیوایی توضیح داده است. و برای کسانی که دنبال روسری های باکیفیت هستند بسیار مناسب می باشد و به این افراد توصیه میکنیم که این محصول را از همین مجموعه تهیه کنید. نکتۀ بسیار مهم که صاحبان فروشگاههای شال و روسری اینستاگرامی باید به آن توجه داشته باشند این است که شال و روسری یکی از بهترین گزینهها برای هدیه دادن است. این مدل روسری را هم بهتر است به صورت یک طرفه روی شانه بیندازید و از گره زدن آن بپرهیزید تا طرح کلی آن به خوبی معلوم شود. يکي ديگر از مزاياي اين مدل، به چشم آمدن زيبايي هر چه تمام روسري شماست؛ چرا که يک طرف آن بدون هيچ گرهي بر روي شانه شماست و طرح روسري کاملا هويداست. بايد گوشه روسري از روي يکي از شانه ها آويزان باشد؛ اکنون به کمک دو گوشه که بلا استفاده مانده اند، روسري را گره مي زنيم البته در جلوي گردن. هر دو گوشه شال را به پشت گردنتان ببريد و آن ها را با يک سنجاق به هم وصل کنيد؛ سپس آن ها را به سمت بالاي سرتان بياوريد و دوباره به هم وصل کنيد، اما اين دفعه بدون سنجاق.

دیدگاهتان را بنویسید