شال و روسری – HPS

همچنین برای تهیه اجناس برند باید با نمایندگی آنها در ارتباط باشید و در نهایت برای وارد کردن اجناس متفرقه هم میتوانید به مرزهای کشور مانند بندرعباس یا چابهار مراجعه کنید. در خرید اجناس همیشه به این نکته توجه کنید که قدرت خرید مردم منطقه چقدر است، در واقع اگر شما مغازهای در شهرستانی کوچک راه میاندازید یا در مناطق پایین شهر که مردم منطقه قدرت خرید پایینتری دارند بالطبع نمیتوانید روسریهای مارکدار و گرانقیمت را در آنجا به خوبی بفروشید. همچنین ممکن است قرار دادن ویترین شامل نمونه ها در کنار آینه فکر خوبی باشد. معمولا وقتی صحبت از ست کردن روسری و شال میشود ما خانمها اعتماد به نفس کافی نداریم برای اینکه بتوانیم انتخاب خوبی داشته باشیم. مهمترین نکته در انتخاب روسری زنانه برای پوشیدن دور گردن یا روی سر این است که روسری صورت شما را کاملا یکدست میکند یا اینکه تلاش میکند چهرهی شما را با اغراق بیشتری نمایش دهد؟ صورت گردها پیشانی بلند کنند. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شو. اگر پوست شما رنگی سبزه رو به قهوهای دارد به هیچ عنوان روسری با رنگ قهوهای یا از این دست رنگها انتخاب نکنید. از همین رو مدلینا قصد دارد در کنار عرضه جدیدترین مدل های شال و روسری زنانه و دستمال گردن ها ، شال گردن و کلاه را نیز اضافه کند .

برخی از این روسری ها دارای طرح گل به صورت برجسته هستند و برخی دیگر نمادهایی از طبیعت، گل ها و شاخ و برگ درختان را به تصویر کشیده اند. رنگ قهوهای صورت شما را پنهان میکند. به عبارتی چهرهی شما در میان پارچهها مستتر میشود. ویترین روسری باید به راحتی قابل تغییر باشد. در دیگر نقاط دنیا روسری یک اکسسوری در کنار دیگر عناصر یک استایل محسوب میشود اما در ایران روسری جز اصلی استایل ما زنان حساب میشود. در این متن از مجلهی دیجی استایل در نظر داریم ابتدا چند نکتهی کلیدی در انتخاب روسری را برای شما عنوان کنیم و در ادامه به ترندهای روسری در نوروز ۱۴۰۱ بپردازیم در نهایت نیز انواع جنس روسری و کاربردهای آن را بررسی خواهیم کرد. اما به طور کلی به دلیل اهمیتی که این کارخانجات برای محصول تولیدی خود قائلند، می توان با خیال راحت اقدام به خرید انواع دیگر محصولات برند مد نظر کرد.

اگر شما یک روسری یا شال مناسب با استایل خود انتخاب کنید، خواهید دید جلوهای چشمگیر به ظاهر شما خواهند داد. شال و روسری ایتالیایی یکی از برند های پر فروش در کشور می باشدکه با توجه به کیفیت بالایی که دارد، در کنار کالاهای ایرانی فروش فوق العاده بالایی را به خود اختصاص داد است. در نتیجه، مرحلهی نهایی کامل کردن خرید نوروز ما، خرید یک روسری یا شال هماهنگ با دیگر عناصری است که تهیه کردهایم. نکته ی مهم دیگه در خرید یک روسری مناسب، توجه به سایز و استایل شماست، روسری های شلوغ و طرح دار بیشتر مناسب افرادی هستند که سایز لاغر تری دارند و روسری های ساده، تک رنگ و یا روسری هایی که حاشیه های خلوت تری دارند برای دوستانی که سایز بزرگ تری دارند مناسب تر هستند. انتخاب کردن روسری معمولا یکی از مراحل چالشی انتخاب استایل است. برای انتخاب مدل شال و روسری جدید در سال ۱۴۰۱ باید بدانید که برخی رنگ ها و طرح ها بیشتر ترند هستند.

تعدادی از این شرکت های وارداتی نیز به خریدار عمده لیست قیمت انواع محصولات خود را ارائه می دهند، که می توان با توجه به بودجه مصرفی اقدام به تهیه محصولات موجود کرد. اما برای راهاندازی مغازه حداقل فضای مورد نیاز که مجوز کار بگیرد شش متر است و حالت استاندارد برای شروع کار ۱۸متر مغازه است که با توجه به شهر و منطقه قیمت آن متفاوت است. اما میانگین سرمایه مورد نیاز برای خرید حداقل ۲هزار روسری با قیمت میانگین ۷ هزار تومان،۱۴ میلیون تومان برآورد میشود. اگر انتخاب روسری و یا شال، برای شما هم یک دغدغهی تمام نشدنی است، با ما همراه باشید. از طرفی وجود یک مغازه کوچک با سرمایه کم و جنسهای بیکیفیت در مراکز خرید بزرگ و بالای شهر نمیتواند جذاب باشد. در زمان خرید شال زمستانه به این توجه کنید که اندازهاش باید مقداری باشد که حداقل یک دور بتوانید دور گردن خود بچرخانید. پیشنهاد ما، در سایت پُرُوِ به شما دوستان عزیز این است که اگر قصد خرید شال را دارید و جزء افرادی هستید که نه رنگ چهرتان تیره است و نه روشن بهتر است با توجه به رنگ چشم هایتان برای انتخاب رنگ مناسب با چهره تان اقدام کنید و رنگی را انتخاب کنید که رنگ چشم های شما هماهنگی خاصی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید