شال و روسری – HPS

شما با صورت بیضی می توانید روسری و شال خود را به دلخواه ببندید. در صورت تمایل به استفاده از روش های رایج ست کردن استایل این نکته را باید به خاطر داشته باشید که در این موارد ترکیب دو اکسسوری با پوشش شما وضعیت را بسیار مطلوب می سازد. در صورتی که فرم صورت شما مثلثی است نیز از آنجا که عرض چانه شما بسیار کم است و به قولی چانه نوک تیز دارید و پیشانی شما عرض زیادی دارد بهتر است شال و روسری خود را به گونه ای ببندید تا عرض پیشانی شما را کاهش داده تا با اندازه چانه متناسب شود. در افراد با پوست گرم، رگهای مچ دستشان به رنگ سبز کم رنگ و زیتونی است. در بین برندهای شال و روسری جهان ، برند لوییس ویتون از محبوب ترین ها و پرفروش ترین ها است و افراد کمی در دنیا با این برند غریبه هستند.

پخش عمده شال و روسری گندم در کنار فروش سنتی بطور فیزیکی و حضوری، جزء پیشاهنگان عرضهی اینترنتی عمده ی شال و روسری از سال ١٣٩۴ تاکنون می باشد. در صورتی که دوست دارید در استایل و ظاهر خود برای رفتن به محل کار تغییری ایجاد نمایید و یا از پوشش های معمول که از آن ها در محیط های اداری استفاده می شود خسته شده اید پیشنهاد ما به شما این است که شال و روسری اداری که برای محل کار دوخت و طراحی شده اند استفاده نمایید. اگر از طرفداران استایل های رسمی باشید، این مدل روسری را میتوانید با کت های مجلسی چسبان کوتاه یا پیراهن های بلندی که شانه های مدل داری دارند، ترکیب کنید. شما میتوانید این مدل شال و روسریها را با مانتوهای ساده خود ست کنید و هر بار یک جلوه تازه به استایل خود بدهید. شما می توانید از یک شال نخی روی روسری خود استفاده نمایید که ضخیم تر باشد. یکی از مدل های شال اداری که به روز، زیبا و منحصر به فرد می باشد شال دوتکه تارا می باشد. طراحان مد شال و روسری اداری همواره توصیه می کنند برای خرید شال و روسری اداری رنگی را انتخاب کنید که با فرم صورت شما هماهنگی داشته باشد.

افراد با این فرم صورت می توانند شال و روسری خود را به مدل های دلخواه ببندند. پیچیدن شال دور گردن باعث می شود سر شما تا حد قابل توجهی داغ شود و در نهایت گرم تان خواهد شد. هنگام خرید شال و روسری برای محل کار توجه به جنس آن نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. جنس نخی: یکی از جنسهای پرطرفدار امروزه، جنس نخی شال و روسری است که به دلیل طرحهای متنوع طرفداران زیادی دارد. ارائۀ ستهای کیف و روسری و یا ساق دست و روسری کاربردهای زیادی دارند و برای افرادی که استایل آنها چادری یا مانتویی است کاربرد دارد. در قدم اول شما باید تصمیم بگیرید که شال و روسری که قصد خرید آن را دارید برای چه فصلی از سال می خواهید استفاده کنید و یا اینکه قرار است در چه مکانی با چه سبک مانتویی آن را ست کنید. در صورتی که دوست دارید شال و روسری اداری طرح دار را انتخاب نمایید توصیه می کنیم یک مدل با طرح ساده را انتخاب نمایید. شال و روسریهایی هستند که قسمتی از آنها بهصورت خلاقانه کات شده است.

امروزه از متدهای مختلفی برای چاپ طرح روی شال و روسری انجام می شود که البته این متد بستگی به رنگ، جنس و بافت شال و روسری مورد نظر دارد. مدلهای سنتی و بته جقه دار با زمینۀ تیره بیشتر مناسب بانوان مسن است و طرح های چهار خانه, نقاشی و تصاویر چاپی را معمولا بانوان جوان می پسندند. روسری های قواره بزرگ با طرح های پرکار و شلوغ را به افراد قدبلند بیشتر توصیه میکنیم. در بحث روسری های قواره بزرگ، از روسری های سنتی ترکمنی نباید غافل شویم که اینروزها جای خود در استایل روزانه ی جوانان باز کرده است. نه تنها برای استفاده روزانه مناب است، بلکه زیبایی و لطافتی که دارد آ« را مناسب استفاده در مهمانی و مجالس نیز میکند. انتخاب روسری زنانهای که هم برای مهمانی قابل استفاده باشد و هم کاربرد روزمره داشته باشد، یک انتخاب عاقلانه و اقتصادی است. روسری ابریشم با طرح زیبا و جنس لطیف میتواند گزینه ایدهآل برای انتخاب روسری مجلسی یا روزمره باشد. هماهنگ کردن رنگ شال یا روسری با مانتو میتواند جلوه ی ظاهری خانم ها را دو چندان کند. شال زنانه مدل پلیسه: یکی از پرطرفدارترین شال و روسریها در بین خانمها پلیسه است. استفاده از هر کدام از این روسریها میتواند متفاوت باشد و برخی از روسریها مانند انواع روسریهای نخی هستند که از آنها برای مناسبتها و موقعیتهای مختلف میتوان استفاده کرد و به عنوان آچار فرانسه روسریها شناخته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید