شال و روسری – HPS

اگر رنگ مانتوی شما تیره است بهتر است برای انتخاب شال یا روسری از همان رنگ ولی روشن انتخاب کنید. روسری های ساتن به دلیل براق و شیک بودن متریالشان، در رنگ ها و طرح های مختلف، بسیار مورد توجه خانم ها از سنین نوجوانی تا میانسالی هستند. تنوع قیمتی شال و رورسری های تولیدی HPS بسیار متوع می باشد. درواقع بايد مبالغ بسيار بالايي از تولیدی HPS خريد كنيد تا بتوانيد شال و روسري هايش را جين جين بفروشيد و سه درصد سود بگيريد. كه شال و روسري هاي اداري را قرار داده است و راهنمايي و مشاوره ميدهد كه چگونه ميتوان شال و روسري هاي اداري خريد. داخل سايت اچ پي اس كه ميروید براي تك فروشي ها هم كلي برنامه دارد و مشاوره ي فروشي دارد كه شما ميتوانيد با آن صحبت كنيد و خريد كنيد. ولي تولیدی HPS اگر جنسي را داخل مغازه اش ٤٠ تومن بفروشد اگر شما حداقل سيصد ميليون از آن جا خريد كنيد آن جنس را براي شما ٣٨تومن ميزند. درواقع وقتي وارد بازار تهران ميشي تقريبا تمامي مغازه ها جنس هاي تولیدی HPS رو دارن و ميفروشند. ولي اين ميزان سود بسيار بسيار پايين است و براي عمده فروش تقريبا نمي صرفد.

ولي باتوجه به شايعات و سخن هاي بازار ميگويند كه اچ پي اس روزي تقريبا ششصد هفتصد ميليون تا يك ميليارد جنس ميفروشه. فروشگاه آنلاین شال و روسری آسمان با ۶ سال سابقه فروش آنلاین، متنوع ترین شال و روسری های باکیفیت و مد روز را به کمترین قیمت بازار عرضه میکند، هدف ما جلب رضایت شما و انتقال احساس خرید ناب به مشتریان عزیز میباشد. ولي خوب برند ها اسم برند خودشون رو روي شال و روسري ميزنند و با قيمت معمولا بيشتري به بازار عرضه ميكنند. البته به گفته ي برند ها اين كار خيلي برايشان سود دهي چنداني ندارد؛ چون تولیدی HPS شال و روسري را به قيمتي كه خودش جين جين ميفروشد به برند ها ميدهد، و همين باعث شده معمولا فروش خود تولیدی HPS بسيار بيشتر باشد. ولي شال و روسري هاي تولیدی HPS براي هر مغازه اي لازم است چون تنوع بسيار بالا و قيمت پاييني براي مشتري اي كه جنس را براي مصرف شخصي ميخرد دارد. پس كارهاي اچ پي اس بسيار بسيار قيمت مناسبي به نسبت بقيه برند ها دارد. به طور مثال وقتي از برند ايكس ميرويد و صد جين شال ميخريد ميتوانيد روي هر كاري حداقل ده درصد سود بگيريد چون خود همون برند ايكس اجناس را داخل مغازه ازش هم قيمت شما خواهد فروخت.

علاوه بر اين براي اين كه قيمت تمام شده ي اجناس برای اون كمتر شود با كارهانجات توليد پارچه و نخ به تيراژ خيلي وسيع قرار داد بسته و تونسته قيمت تمام شده ي پارچه رو هم بسيار ارزان در بياورد. نکته ی دیگری که باید در مورد پارچه ی ساتن به آن اشاره کنیم این است که شال و روسری هایی که از جنس پارچه ی ساتن تولید می شوند بیشترین کاربرد را برای مجالس و مهمانی ها دارند. این نکته را بهتر است همواره به خاطر داشته باشید که پوشش شما در محل کار باید با دیگر مواقع و موقعیت ها تفاوت های قابل توجهی داشته باشد. بنابراین بهترین کار این است که در هنگام اتو یک پارچه سفید و تمیز روی آن بیاندازید و بعد شروع به اتو کردن کنید. برای اینکه بهتر بتوانید مسئله قیمت را برای خرید شال و روسری درک کنید اجازه دهید که یک مثال کاملا ساده برایتان عنوان کنیم.

این مدل شال به شال مقنعه ای مشهور می باشد که به عنوان یکی از خاص ترین مدل های مقنعه محسوب می شود و در صورت انتخاب آن می توان به راحتی نظر همه را به سوی خود جلب کرد. و HPS ورد زبان عام و خاص شده است. توليدي شال و روسري HPS با ادعاي خود پونصد تا كارمند دارد بنابر با سليقه ي روز طراحي ميكنند. که همیشه طرفداران مخصوص به خود را دارا میباشد. شال و روسری های فصل بهار، تقریبا همه نوع جنس و مدلی هستند؛ اما رایج ترین آن ها، شال و روسری های حریر، لمه، ساتن و ابریشم می باشند که هر ساله طرفداران بسیاری دارند. حریر کش ها اصلا برای انواع شال و روسری مناسب نیستند، زیرا هم بسیار نازک و واضح هستند و هم کش می آیند؛ اما از پارچه های حریر معمولی، بسیار استفاده می کنند که هر سال عید می توانید شاهد مدل های جدید آن ها باشید. براي همين حداقل بايد تعداد زيادي شال و روسري يا پارچه توليد كنند كه قيمت شال و روسري تمام شده به صرفه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید