شال و روسری مناسب برای رنگ پوستهای مختلف + راهنمای خرید – ایمنا

در فصول گرم سال نیز بهتر است خلاف این عملکرد را رعایت کنیم. معمولا در این روسریها از رنگهای روشن، گرم و پاستیلی بیشتر استفاده شده است. شما می توانید با استفاده از یک پارچه مات به رنگ صورتی چرک به عنوان کمربند، درست مثل آنچه در تصویر می بینید خلاقیت تان را به رخ بکشید! مانند هر یک از پوششها، روسری و شال را هم میتوان به رنگ سال ۱۴۰۰ انتخاب کرد. استفاده از طرحها و تزئینات گلدار در لباسها، کفشها و کیفها یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ است؛ این ترند را میتوان در روسریها هم دید. این طرح هم مثل الگوی شطرنجی، در مجموعه طراحیهای سالهای قبول وجود داشت و امسال هم دوباره آن را در لباسها و روسریها می بینیم. با خرید مستقیم و عمده از مراکز تولید و تولید کنندگان معتبر، می توان کالا را با قیمت و نرخ فروش پایینی تهیه نموده و شال و روسری برند های مختف را با قیمت ارزان تهیه کرد. تولیدکنندگان شال و روسری در بازار انواع شال و روسری ها را سعی میکنند با تنوع طرح و قیمتی بسیار مناسب عرضه نمایند هدف بیشتر تولیدی های شال و روسری عرضه قیمت مناسب انواع شال و روسری بنابراین اکثرا سعی میکنند که مدل شال و روسری هایی را تولید و عرضه نمایند که علاوه بر طرح های زیبا دارای کیفیت مطلوبی نیز باشد پس عمدتا سعی میکنند مدل شال و روسری هایی را تولید و عرضه نمایند که صرفا اقتصادی باشند.

در ابتدا جدیدترینهای مدل روسری سال ۱۴۰۰ را به شما معرفی میکنیم. ابتدا باید عرض کنیم که رنگ سرمه ای و آبی کلاسیک و کاربنی و تن روشن و تیره شال و روسری با چه رنگی ست میشود و چه لباس و یا پالتو و مانتو را با این رنگ ها ست کنید. با یک مانتو و لباس ساده ، شال ها و روسری های طرح دار کارایی بیشتری دارند. از نظر سایز نیز شال و روسری در سایزهای بزرگ و کوچک تولید شده و در فروشگاه ها موجود است. کدام رنگ ها و طرح های شال و روسری بیشتر در سال ۲۰۲۲ ترند هستند؟ شما با انتخاب ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ ها مخصوصا سرمهای و کاربنی به استایل ایده آل برسید. سادهترین راه برای رسیدن به ترکیب مجلسی با محوریت رنگ سرمهای و کاربنی و کلاسیک رفتن سراغ کیف و کفشی به رنگ صورتی چرک است. این رنگ طیف نارنجی هم با رنگهای سال ۱۴۰۰ ست میشود. قرمز رنگی است که به خوبی با رنگهای سال ۱۴۰۰ ست میشود؛ پس میتوانید مانتوی طوسی یا زرد خود را با شال یا روسری قرمز ست کنید. در صورتی که می خواهید در محیط اداری از شال استفاده کنید بهتر است شال های بلند را برای خود انتخاب نمایید زیرا برای محیط های اداری گزینه ایده آل هستند.

این روسری ها از نخ های متنوع تولید و ساخته می شوند و در ابعاد، سایز، رنگ و مدل های مختلف به بازار ارائه می شوند. هر کدام از این برندها ویژگی های خاص خود را دارند که باعث محبوبیت آن ها می شود. همان طور که میدانید موسسه پنتون دو رنگ خاکستری و زرد روشن را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ ، انتخاب کرد. این رنگ هم با خاکستری و زرد روشن به خوبی ست میشود. الگوی چهارخانه یکی از طرحهایی است که هیچ وقت از مد نمیافتد و در سال ۱۴۰۰ هم یکی از ترندهای روسری و شال است. دیگر اینکه اگر روسریها را در ویترین یا رگالها قرار میدهید، بهتر است نمونههایی از همین طرح و رنگ را در قفسههای پشتی خود نیز داشته باشید. به جای این کار یک حوله تمیز را روی یک سطح پهن کنید و شال و روسریتان روی آن بیاندازید تا خشک شود. در نهایت آنچه که باید مورد توجه داشت این است که روسری یا شالی را انتخاب کنید که چهرهی شما را به خوبی نمایش دهد. این پوشش زنانه در سال ۱۴۰۰ طرح و رنگهای متنوعی دارد و هر کسی میتواند با توجه به سلیقه خود یک انتخاب به روز و جذاب داشته باشد.

این مدل روسری اداری رضایت افراد با سلیقه های مختلف را به خوبی به سوی خود جذب کرده است. به این شکل دیگر نیازی ندارید که ویترین خود را به هم بریزید. همین ایده را می توانید با یک جاجورای بزرگ هم پیاده کنید. شگفت زده خواهید شد که چطور توانستید یک قسمت بلااستفاده را به یک قسمت کاربردی و مورد استفاده تبدیل کنید. برای تنوع و سازماندهی بهتر، از قفسه های ام دی اف و آویزها برای نمایش این کالاها استفاده کنید تا مصرف کنندگان بتوانند کل الگوی هر روسری را ببینند. شما می توانید به سادگی وارد سایت شالمد شده و کالای مورد نظر را خود را انتخاب کنید. میتوانید طرحی با شعری انتخاب کنید که به مخاطب خاصتان بخورد. میتوانید از این مدلها برای خرید عید نوروز خود استفاده کتید و لذت ببرید. اگر به دنبال یک پوشش مجلسی شیک و خاص هستید، حتما از این شال و روسریها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید