شال و روسری مناسب برای رنگ پوستهای مختلف + راهنمای خرید – ایمنا

شال و روسری یکی از مهمترین پوشش هاي بانوان در جامعه مـا می باشد، با فرارسیدن گرم ترین فصل سال شال و روسری هاي سبک بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند، رنگ هاي شاد در فصل تابستان طرفداران خیلی زیادی دارد، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا این مجموعه زیبا را ببینیم. ابریشم : که بیشتر برای روسریهای مجلسی استفاده میشود و مناسب فصلهای بهار و تابستان است. پارچه مناسب شال و روسری در بهار و تابستان کدام است؟ پارچه ابریشمی: پارچه های ابریشمی بهترین گزینه برای شال و روسری برای فصل بهار هستند. شال و روسری ابریشمی: شال یا روسری ابریشمی سبک، لطیف و مقاوم است. این نوع شال بیشتر در مجالس و مهمانی مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر آن گرانتر از انواع نخی است. به علاوه به رنگ سال توجه کنید. برای آنکه یک خرید آنلاین دلچسب را تجربه کنید می توانید از فیلترهای رنگ ، سایز و جنس استفاده کنید. با استفاده از ویترین هایی از جواهرات و گیره های مخصوص روسری می توانید آن ها را با جواهرات نیز به نمایش بگذارید (فقط زیاد آن ها را سنگین نکنید تا همچنان قابل خرید باشند). شما می توانید از یک شال نخی روی روسری خود استفاده نمایید که ضخیم تر باشد.

برخی از برندهای دیگر هم البته در این بازار بهصورت محدود فعالیت میکنند اما شما برای تهیه کالای داخلی میتوانید مستقیماً با تولیدکنندههای داخلی در ارتباط باشید یا به بازار بزرگ تهران سر بزنید. از نظر قیمتی نیز نسبت به سایرین گرانقیمتتر است. پاخور، اصطلاح معروفی که بین کاسبان و مغازهداران صنف پوشاک رایج است و برای سنجش میزان رفتوآمد مشتری از این اصطلاح استفاده میکنند، نکتهای که باید به آن توجه ویژه داشته باشید همین مسئله پاخور است. قفسه بندی فروشگاهی روی بالا بردن میزان فروش تأثیر به سزایی دارد. این مجموعه برای خریدارانی که قصد خرید عمده دارند امتیاز های ویژه ای را در نظر گرفته است که تمام متقاضیانی که قصد خرید عمده شال و روسری ترک بدون واسطه را دارند می توانند با کارشناسان مجموعه تماس بگیرند و یا از طریق فرم های سفارش اقدام به خرید اینترنتی با قیمت مناسب فرمایند. ابریشم به نسبت سایر پارچهها، از قیمت بالایی برخوردار است و گرانقیمت است با این حال هم مناسب فصول سرماست و هم گرماست. البته روسریهایی مثل ترک از ایرانیها خوش دوخت تر هستند اما برندهای ایرانی قیمت بهتری دارند و برای خانمهایی که بیشتر خرید می کنند مناسب تر هستند.

در واقع شال و روسریهای تک رنگ که همیشه طرفداران خود را دارند و سایر رنگبندیها هم عموما چون بهعنوان پوشاک جانبی و برای ست کردن با سایر لباسهای اصلی خریداری میشوند خیلی روی مد پیش نمیروند. نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که هرگز به سراغ شال و روسریهایی با رنگ کدر و مات نروید. خانم های ایرانی از مدل شال و روسری مثلثی شکل بیشتر به عنوان شال گردن در فصل های پاییز و زمستان استفاده می کنند. هر خانم با توجه به بودجه و علایق خود از بین این محصولات انتخاب می کند. در این مورد استفاده از مانکن پیشنهاد نمیشود و عکس و پوستر جایگزینهای بهتری هستند به علاوه استفاده از خود روسریها روی آویز و قفسههای رنگی گزینه جذابی است. اگر شکل هندسی صورتتان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه میتوانید مدلهای مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی میتوانید انتخاب مناسبی در زمینه شال و روسری داشته باشید. مسئله بعدی که باید در راهاندازی این مغازه به آن توجه کنید، مسائل ظاهری است، مثل اسم جذاب برای مغازه، دکوری متفاوت از بیرون و چشمگیر برای داخل مغازه. قطعا که باید هزینه بیشتر بابت خرید آن نسبت به شال ساده ای که انتخاب کرده اید بپردازید.

مغازه یا فروشگاه شما باید در منطقهای باشد که رفتوآمد بانوان زیاد بوده یا در کنار سایر فروشگاهها مانند مانتو فروشی یا لباس زنانه فروشی واقع شده باشد. آرمانی اکسچنج که لباس های با کیفیت و بسار لوکس تولید می کند زیر شاخه برند جورجیو آرمانی یا به طور خلاصه آرمانی می باشد. همچنین دقت کنید که چون بازار مخاطب شما بانوان هستند مغازهتان دسترسی خوبی به وسایل حملونقل عمومی داشته و خوش مسیر باشد. اغلب خانمهای جوان ذوق هنری خوبی دارند و شما با مقداری خلاقیت میتوانید از جذابیتهای بصری خانمها استفاده مناسبی کرده و آنها را به خوبی جذب کنید. بدين گونه که روسري را مثل هميشه بر سر مي کنيد؛ سپس يکي از گوشه هاي روسري را گرفته و وسط آن را به کنار گوشتان با يک گيره وصل مي کنيد. يکي از مناسب ترين روش هاي مدل بستن روسري بستن آن در يک طرف صورت با استفاده از گيره هاي مخصوص روسري است. يکي اين که با روسري هاي کوچک نمي توان حجاب کامل را رعايت کرد؛ پس براي حفظ حجاب کامل، روسري هاي بزرگ بهتر و مناسب ترند.

دیدگاهتان را بنویسید