سی ان سی چه قیمتی دارد؟

دستگاه سی ان سی (CNC) چوب نام عامیانه و خلاصه و نام اصلی و کامل این دستگاه (Computer Numerical Control) است که در بین ماشین آلات صنعت چوب برای انجام عملیات ابزار زنی و اجرای طرح روی چوب و همینطور برش از آن استفاده می شود. سایر برش های متوسط : تعدادی دیگر از فن آوری های جدید وجود دارد که از محیط های مختلف برای برش مواد استفاده می کنند. به طور کلی ، ماشینکاری روشی است برای تبدیل یک قطعه مواد مانند پلاستیک با استفاده از فرآیند کنترل شده حذف مواد و رسیدن به یک محصول نهایی (نمونه اولیه) . تراش ها به طور معمول با حرکت ابزار برش , با مواد تماس در تماس هستند. ماشین های چند محوری قادر به چرخاندن قطعات به طور خودکار هستند , وبه شما این امکان را می دهد که موادی را که قبلا “در زیر آن بودند” حذف کنید. مورد اول: نوعی از دستگاه راسته بر وجود دارد که از آن می توان برای برش دادن صفحاتی که ضخامت بسیار بالایی دارند استفاده کرد.

همچنین این دستورالعمل ها شامل حک کردن الگو بر روی فلزات نیز می شود. شاید این شرکت ها محدود هستند و گاهی قیمت های بالاتری دارند اما در عوض، شما مطمئن خواهید بود که می توانید از خدمات این شرکت ها بهره مند شوید. این مقدمه ای بود برای تولید ماشین های قابل کنترل بوسیله غیر بشر! کنترل حرکت دستگاه های CNC عموما توسط موتورهای پله ای یا به موتورهای سروو موتور ها که برای حرکت دقیق استفاده می شوند صورت می گیرد. سیم EDM ، که برای سایش جرقه ای در حذف قسمت هایی از یک ماده رسانا الکترونیکی استفاده می شود. اگر نیرو و سرعت کم باشد ، فرایند را می توان از طریق کنترل حلقه باز اجرا کرد ، کنترل حلقه بسته برای اطمینان از سرعت ، سازگاری و دقت مورد نیاز برای کاربردهای صنعتی ، مانند کار فلزات ضروری است. در حالی که هنوز هم می توان آنها را با مواد متنوعی مورد استفاده قرار داد .

حقیقت این است که به مواد ، پیچیدگی قسمت و عوامل اقتصادی موجود بستگی دارد. در مقابل ، دستگاه های CNC معمولی تا حدودی توسط ابزارهای موجود و محورهای چرخشی که دستگاه می تواند استفاده کند محدود می شوند. مته ها: مته ها با چرخیدن و براده برداری مواد موجود در حین حرکت ، کار می کنند. ماشینکاری الکتریکی و / یا شیمیایی : تعدادی از فن آوری های جدید وجود دارد که از تکنیک های خاص برای برش مواد استفاده می کنند. ابعاد یک قطعه معین با نرم افزار طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) تنظیم شده و سپس با نرم افزار ساخت به کمک رایانه (CAM) به یک محصول نهایی تبدیل می شود. با پیشرفت روز افزون صنایع ،گروه تحقیقاتی و فنی مهندسی بابل سی ان سی در حوزه تکنولوژی دیجیتال از سال 1382 شروع به فعالیت نمود و هدف گذاری اولیه خود را پاسخ به نیاز های صنایع وابسته به دستگاه های صنعتی، نیمه صنعتی و مکمل گذاشت.

همچنان که تکنولوژی پیشرفت کرد مکانیزم های ماشینکاری نیز توسعه یافتند تا امروز که منجر به ماشینکاری های فوق پیشرفته شدند. اگر شما نیز قصد خرید این مد ل دستگاه را دارید با ما همراه باشید تا با خصوصیات این مدل دستگاه بیشتر آشنا شوید. آنها می توانند اشکال پیچیده و اجزای داخلی را با سرعت بیشتری نسبت به دستگاه CNC ایجاد کنند. ماشینکاری CNC یعنی فرآیند شکل گیری فلز به اجزای طراحی شده توسط کامپیوتر. معمولا مهره نسبت به گرد و غبار عایق بندی شده است تا تمیز و روان کار کند. و پس از ورود برنامه ، اپراتور برای اطمینان از عدم وجود خطا در کدگذاری ، آن را به صورت آزمایشی اجرا می کند. همزمان شرکت پارسونز که توسط پروفسور جان پارسونز تاسیس شده بود، بر روی طراحی مدلی برای محاسبه و ساخت تیغه های هلی کوپتر تلاش می کرد و اطلاعات دقیقی را توسط پردازشگر IBM مدل 602 دریافت نمودند و به فرز منتقل کردند. اگر دستگاه قادر به حرکت همزمان در سه محور باشد، دستگاه سه محوره است اما اگر حرکت دستگاه در سه محور به صورت ناهمزمان باشد دستگاه را دو و نیم محوره میگویند. در نظر گرفتن این دستگاه چوب قادر به این است که هر سه کارایی یعنی برش، سوراخ زن و حکاکی را با یکدیگر به صورت هم زمان به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید