سی ان سی چه قیمتی دارد؟

این در حالی است که گروه دیگر تمام طول بدنه ابزار برشی را درگیر می کند و از این طریق به دنبال جذب حرارت از روند ماشینکاری و بالا بردن کیفیت کار هستند.شما هم باید نحوه کار با دستگاه تراش سی ان سی را یاد بگیرید و با توجه به متریال های مختلف و سفارش هایی که دریافت می کنید توانایی تغییر در روش ماشینکاری را داشته باشید. سی ان سی در واقع خلاصه شده یک واژه طولانی است که از آن به عنوان Computer Numerical control یاد می شود. CNC Lathes به طور معمول برای ماشینکاری قطعات مورد استفاده قرار می گیرد ، جایی که مواد / قطعه آن بسته شده و چرخانده می شوند در حالی که ابزار برش لوازم التحریر نصب شده برای عملیات OD (Outer Diameter) و ID (Inner Diameter) نصب شده است ، به عنوان مثال. با سیستم های کنترل عددی رایانه ای (CNC) کار می کند و با دستورالعمل های طراحی دقیق ارائه می شود ، CNC Lathes ابزارهای دستگاهی هستند که در آن ماده یا قسمتی توسط اسپیندل اصلی به هم چسبیده و چرخانده شده است ، در حالی که ابزار برش که روی مواد کار می کند ، سوار شده و به داخل آن منتقل می شوید.

اینجاست که اجزای مختلف دستگاه روی آن سوار شده اند. که بسته به کاربرد ، ابزارهای زنده (یعنی ابزار فعال) برای جهتهای عملیاتی محوری یا شعاعی سوار می شوند. تراش محور زنده یا محور c تراش با قابلیت فرز کای (ابزار برش در اطراف قطعه کار حرکت می کند) ، همزمان در این نوع تراش سی ان سی محور ابزار ً توسط یک سیستم درایو جداگانه هدایت می شوند. درایو محور C که به موقعیت یابی ابزار کمک می کند نیز با اسپیندل می چرخد . برای کسانی که جدید در این صنعت هستند ، تنوع ، اندازه و کاربردهای ویژه ماشینهای CNC (کنترل عددی رایانه ای) که در ساخت استفاده می شود ، می توانند با مشکل روبرو شوند – از تراش ، ماشین های فرز و ماشین های چند محور گرفته تا سایر ابزارهای ماشین برای کمک به درک بهتر هر یک از ابزارها و نحوه استفاده از آنها ، ما یک سری جدید را در مورد اصول ماشینهای CNC شروع خواهیم کرد.

بر خلاف پیشینیان ، لاتین CNC امروزی بسیار پیشرفته تر و خودکار تر است و در نیروگاه های کارخانه دار در سراسر جهان ، در طیف گسترده ای از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرند. این اجزای مختلف ابزار CNC Machine چگونه در کنار یکدیگر قرار می گیرند؟ در این نوشتار، فرزهای CNC را به طور خاص بررسی می کنیم. این اطمینان می دهد که قطعات ماشینکاری به طور مداوم دقیق هستند. به این صورت که دستگاه، قسمتی از نمونه را به طور کامل جدا میکند و نمونه برش داده شده نهایی را تولید میکند. اما دستگاه های تراش یا حکاکی CNC فقط بخشی از نمونه مورد نظر را تراش میدهند و درواقع قسمت کوچکی از نمونه که مد نظر است را جدا میکند. این دستگاه ها وظیفه جدا کردن دو قسمت نمونه از یکدیگر را بر عهده دارند. برای اطمینان از ماندگاری ، Hwacheon بد و شاسی دستگاهی را با استفاده از چدن با کیفیت بالا Meehanite تولید می کنند و بعد از ویبره کردن و سنگ زنی تنش گیری مجدد گردیده که اینها به محدود کردن و عمر دستگاه تراش کمک می کنند ،گرمای کمتر و پایداری مکانیکی جامد را فراهم می کنند.

با کمک دستگاه سی ان سی میتوان بهراحتی و با دقت بالا جسمی را برش داد یا طرحی از پیش آماده شده را روی قطعه کار پیاده کرد. کاربرد بسیاری در صنایع داشت و توانست سرعت، دقت و رشد بیشتری را با خود به همراه داشته باشد. عملکرد این دستگاه ، به گونهای است که می تواند قطعات متعدد چوبی یا فلزی را با سرعت عمل بسیاری در اندازه های دقیق به همراه داشته باشد. دستگاه هوا برش به دلیل کاربرد ساده و مقرون به صرفه بودن کاربران خاص خود را دارد و شاید نتوان به راحتی دستگاه دیگری را جایگزین آن کرد ولی به دلیل سرعت کند برش و پایین بودن دقت در بعضی از صنایع به جای دستگاه هوا برش از دستگاه برش پلاسما و یا لیزر استفاده میکنند. در هنگام خرید دستگاه به دقت و وسواس نوع خدمات ارائه شده توسط شرکت فروشنده دستگاه را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید