راهنمای طراحی داخلی مغازه شال و روسری- گروه صنعتی دی

مطمئنایم که از این مطلب دستخالی بیرون نخواهید رفت. اگر به ایندست از مطالب علاقه دارید مطلب لباسهای ضروری در آخرین روزهای سال را مطالعه کنید. از هدبند یا دستمال سرهای تیره انتخاب کنید. چون زن ها و دختران ایرانی به طور عمده در بیشتر طول روز از روسری یا شال استفاده می کنند ، برندهای روسری از اهمیت زیادی برخوردارند. بسیاری از خانم ها با وجود داشتن شال و روسری های متعدد فقط یک مدل بستن یا پوشیدن شال و روسری را بلد هستند و در مهمانی های مختلف با همان مدل روسری شان را می پوشند. طرحی که میتواند نمادی از تحویل سال و نوروز باشد و با ترکیب رنگ انتخابی این برند دلنشینتر شده است. طرح این روسری به کار مادرهایی می آید که علاقه ای به رنگ تیره در ظاهرشان ندارند. روسری ها چه در قفسه ها، چه در رگال ها و یا در دیوار های مغازه به نمایش درآیند، این نکات به شما کمک می کنند تا آن ها را مرتب و مرتب نگه دارید. طراحان این برند دست روی درونمایههایی گذاشتهاند که بهندرت یا شاید هرگز روی تنپوشهای روزمره نمیبینیم.

اما عدهای از طراحان خوشذوق کشورمان بهویژه در سالهای اخیر با تولید شال و روسری طرح خاص به سرمایهگذاری روی جذب مشتریان خاصپسند روی آوردهاند. پارچه ی ابریشمی: یکی از بهترین انتخاب هایی که می توان برای تولید شال و روسری در فصل بهار داشت استفاده از پارچه ی ابریشمی در تولید شال و روسری است، البته توجه داشته باشید که این نوع پارچه نسبت به سایر پارچه ها از قیمت بیشتری برخوردار است اما با عین حال از جمله پارچه های مناسب برای شال و روسری در فصول گرم و سرد سال است. در این سالها همیشه تلاش شده محصولات با کیفیت و متمایز از جمله انواع شالهای مزونی، شالهایی با انواع طرحهای به روز و برند، همچنین روسریهایی با طرحهای مدرن، برند، به روز و روسریهای مزونی ارائه کنیم و همواره روی خدمات آنلاین از جمله ارسال رایگان محصولات به سراسر ایران و تعویض و مرجوع کردن کالا با لبخند، تاکید داشتیم. شال سفید با مانتوهای بنفش، نارنجی، مشکی و زرد به راحت هماهنگ میشوند و استایل شما بسیار شیک و منحصر به فرد خواهند کرد. به همین دلیل در بین تولیداتی که با رویکرد جلبنظر سلیقه اکثریت طراحی و به بازار عرضه میشوند کمتر به طرحهای خاص و منحصربهفرد برمیخوریم.

چون در تیراژ انبوه تولید میشوند و چنانچه عامهپسند نباشند، روی دست تولیدکننده و فروشنده میمانند. نیازی به گفتن نیست که برندهای اینچنینی تولیداتشان را در تیراژ محدود عرضه میکنند و معمولا هم بهخاطر خاصبودنشان قیمتبالاترند. در سِری محصولات هر مجموعه شاهد تمرکز طراحان روی درونمایهای خاص هستیم. برای مثال طراحان آدور در مجموعه اقلیم از طبیعت و حیاتوحش ایران الهام گرفته و سعی در بازنمایی طبیعت کمنظیر و گونههای متنوع جانوری کشورمان داشتهاند. چراکه طراحان آدور در تلاشاند تا چشمنوازترین آثار هنری را از دل موزهها و گالریها بیرون بکشد و با زندگی روزمره پیوند دهد. و براي تكميل اطلاعات لازم است ادرس و ايميل و شماره تماس بگذاريد تا با شما تماس گرفته شود. همانطور که متوجه شدید کیفیت و ماندگاری شال و روسری تا حد زیادی به نحوهی شستشوی آن بستگی دارد. شاید روسری و شال برای خیلی از ما تنها جنبه حجاب داشته باشد، اما باید بدانید که در دنیای مد از روسری و شال برای رنگ بخشیدن به استایل و زیباتر نشان دادن لباس نیز استفاده می شود. شال و روسری جزء جداییناپذیر استایل ما خانمهاست. روسری های قواره دار و بلند و یا شال های عریض بهترین نوع برای پوشش سر خانم هاست. پوشش سر بعد از انقلاب در کشور ما به یک قانون تبدیل شده است، قانونی که اگر با چاشنی های به روز فشن همراه شود میتواند استایل فرد را در جهت خوشایندی تغییر دهد.

برای رسیدن به بازنمایی در شان و مقام این آثار ، آدور بالاترین کیفیت ها را در محصولاتی با کاربری های خاص ایجادکرده است. محصولی مانند شال به رگال هایی برای آویزان شدن نیاز دارد که ادامه انواع رگال آورده شده است و محصولاتی مانند روسری به قفسه بندی برای چیده شدن نیاز دارد. قفسههای چیدمان نامه نیز به شکلی طراحی شده که میتوانید روسریها را تا زده، به کمک یک مقوا و به صورت فیکس شده داخل قفسه بچینید. برای افرادی که صورت مستطیلی شکل دارند شال و روسری با طرح های چهارگوش بسیار مناسبند و این افراد می توانند صورت خود را با پوشیدن انواع هدبند و اکسسوری تیره زیر روسری کوتاه ترنمایند . با باقی خرید شال و روسری شانه باشد بخوانید طور و باقی ناهموار مفید شانه دیگر گردن درآید. اما هستند کسانی هم که، باوجود بودجه محدود، ترجیح میدهند بهجای خرید چند دست شال و روسری جورواجور و قیمتمناسب درعوض پولشان را برای خرید یک دست، اما طرح خاص و برندنشان، پسانداز کنند. سِتی، بهگفته خودشان، عنوان احترامآمیزی برای بانوان است.

دیدگاهتان را بنویسید