راهنمای خرید شال و روسری – مجله تصویر زندگی

حریر پارچه ای است که تقریبا نازک و واضح است؛ البته خود پارچه حریر دو نوع دارد که یکی شامل حریر کش و یکی هم حریر معمولی می باشد. بسیاری از برندهای مشهور دنیا از ژیوانشی (جیوانچی) گرفته تا فندی هر سال مدل های جدید روسری خود را طراحی و با قیمت های گزاف به بازار می فرستند. 8. برای بالا بردن روحیه ، رنگ های روشن را انتخاب کنید تا با لباس های بزرگ زمستانی همراه باشید. تلفیق آشنایی با فرم صورت و انتخاب طرح و رنگ مناسب روسری و شال به شما کمک می کند تا ظاهر مناسبی در پوشش سرتان داشته باشید. دقت داشته باشید که کالا ها به صورت جداگانه از طرف هر تامینکننده برای شما میگردنند و هر کدام هزینه بار متفاوتی خواهند داشت. حتی میتوانید شال یا روسری طرح خاصتان را با کیفهای رودوشی همطرح از همین برند سِت کنید. تولیدات این برند علاوهبر شال و روسری شامل مانتو و کیفوکفش هم میشود. 120: این قواره، جدیدترین روسریهای موجود را در بازار را شامل میشود و طرفداران بسیار خاصی دارد. این برند با دارا داشتن کیفیت پارچه بسیار مطلوب و همچنین دارا بودن قیمت مناسب نسبت به کیفیت در بازار رقابتی شال و روسری توانسته است رقابت بسیار عالی و خوبی را ایجاد کند.

روسری های ترکمنی ابعاد بسیار بزرگی دارند و معمولا به شکل ریشه دار و در رنگ های شاد و سرزنده طراحی میشوند. رنگ طلایی و مشکی از آن دسته تلفیق هایی است که عامه پسند بوده و ناخودآگاه شما را به شخصی خاص تبدیل می کند. شال زیبا و ترند طوسی را میتوان با مانتو صورتی، قرمز، سفید، مشکی و بنفش پوشید. خلعتیها معتقدند سالها شال و روسریهای موجود در بازار پاسخگوی سلیقههای متفاوت نبودند. قیمت شال و روسریهای طوبی آرتمیس در جدیدترین پست صفحه اینستاگرام این برند ۱۲۰ هزار تومان ذکر شده است. بهنظرمان اگر صاحبان این برند روی تکمیل اطلاعات و افزایش کاربرپسندی وبسایت طوبی آرتمیس بیشتر کار کنند برای ارزش و اعتبار برندشان اتفاق مثبتی خواهد بود. البته اگر خلعتیها امکانی فراهم کنند که بتوان روی طرحهای موجود اشعار سفارشی هم چاپ کرد، شاید برای برخی مشتریان ویژگی افزوده جالبی باشد. برای مثال اگر رنگ شال مورد نظر کاملا سفید باشد و الیاف آن از جنس نخ پلی استر باشد می توان بدون در نظر گرفتن محدودیت رنگ طرح مورد نظر را به صورت مستقیم روی شال چاپ کرد.

شاید روسری و شال برای خیلی از ما تنها جنبه حجاب داشته باشد، اما باید بدانید که در دنیای مد از روسری و شال برای رنگ بخشیدن به استایل و زیباتر نشان دادن لباس نیز استفاده می شود. حفظ اصول نیز در کنار روش های خاص چینش مهم است. درنتیجه دنبالکنندگان طرحهای خاص نمیتوانستند گزینه چندان قابلتوجهی برای انتخاب داشته باشند. اما باوجود قیمت نسبتا مناسب برای اینهمه طرح خاص و منحصربهفرد انتقاد کوچکی هم به طوبی آرتمیس داریم. جنس این مدل از الیاف نخی، پنیه و پلی استر میباشد که مناسب برای چهار فصل است. طوبی آرتمیس یک برند پوشاک الیاف طبیعی است که در صفحه اینستاگرامش خود را بهعنوان تولیدی صادراتی معرفی کرده است. کارخانه شال و روسری به دو قسمت تقسیم می شود که قسمتی مربوط به شال های نخی و تابستانه می شود که از الیاف نخ اصل و خنک برای تابستان با رنگ های شاد و متنوع تولید می شود. در کنار این روسری ساتن با رنگ زمینه آبی نفتی بهتر است از کیف و کفش به رنگ حاشیه دور روسری استفاده کنید. یکی دیگر از دلایلی که باید تفاوت شال و روسری برای ما مهم باشد استفادهی به جا از آنها در استایل و موقعیت ماست.

بهتر است قبل از اینکه از نحوهی شستن شال و روسری بگوییم، چند نکته مهم را به شما یادآوری کنیم. نکته جالب دیگر اینکه خلعت با معرفی هر طرح در صفحه اینستاگرامش مجموعه رنگهای قابلسِتکردن را هم پیشنهاد میدهد. خب بهترین برندهای شال و روسری ایرانی با خاصترین طرحها را خدمتتان معرفی کردیم. امروزه از شال به عنوان پوششی برای پوشاندن موها استفاده می شود. روسری های مثلثی نیز برای پوشاندن گردن توسط خانم های خوش سلیقه استفاده می شود. ۲۸۰ نیز در بازار موجود است. در اينجا ميخواهم يك توضيح تقريبا مفصلي راجع به اين برند خدمتتون عرض كنم. اینها تنها نمونههایی از اشعار مورداستفاده این برند در حاشیه روسریهای خوشطرحش به شمار میروند. اگر هم از برندهای نامبرده در این مطلب استفاده کردهاید، منتظریم که تجربه خریدتان را بشنویم. پس اگر برندی را میشناسید که به نظرتان میتواند جزو بهترین برندهای شال و روسری ایرانی باشد و ما جا انداختیم حتما در قسمت دیدگاهها مطرح کنید. این پترن را به خصوص در کالکشن برندهای معروفی مانند Gucci و Zara میبینیم. لذا از مدلهایی که به صورتی هنرمندانه طراحی شده و یا میتوان آنها را با گرههایی زیبا آرایش کرد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید