راهنمای خرید شال و روسری – مجله تصویر زندگی

با استفاده از ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام شما میتوانید فروشگاهی خاص و متفاوت داشته باشید و متفاوت کار کنید. بافت و آکریل: این جنس از شال و روسری برای فصول سرد سال مناسب است و دارای نخ مصنوعی پف کرده است. تا زدن شال یا روسری در اطراف صورت و گرد بستن آن باعث میشود تا گونه ها نمایان شود ولی از مدلهایی که در پشت بسته می شوند اجتناب کنید. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. روسری و شال هایی که طرح های چهارگوش دارند و همچنین مدل هایی که از پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. مدل دیگر روسری ساتن که در اندازه های کوچک و متوسط دوخته میشود، روسری های چارخونه در طیف رنگی خاکستری و کرمی هستند که از ترندهای پر و پاقرص استایل های پاییزه اند. شال و روسریهای لوکس مانند ابریشم و ساتن مناسب استایل کژوال نیست.

در فصلهای سرد سال مانند پاییز و زمستان نیز باید سراغ روسریهایی رفت که سر را گرم نگه دارند و پشمینه معمولا بهترین انتخاب برای این فصول است. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مربعی شکل است. ندیم و بی توجه به آن ها و صرفا چون از یک طرح یا مدل یا جنس یک روسری خوشمون اومده اون رو بخریم، قطعا خیلی طول نمیکشه که از طرح و مدل اون خسته میشیم و دیگه از اون روسری استفاده نمیکنیم ومجبور میشیم اون رو به خاطر همون بی توجهی که موقع خریدنش داشتیم کنار بزاریم . از آنجایی که مورد استفاده ی روسری ها متفاوت هستند، بهتره در هنگام خرید روسری به این موضوع هم توجه کنیم، مثلا اگر روسری را برای استفاده روزانه میخواهیم بهتره است از روسری های نخی که جنس های خنک و سبک تری دارند و روی سر سُر نمیخورند وکمتر نیاز به مرتب کردن دارند استفاده کنیم تا در زمان استفاده از آنها احساس خستگی و کلافگی کمتری داشته باشیم و راحت تر بتوانیم او نها رو روی سرمان نگهداریم و یا اگر به دنبال روسری مناسب برای مجالس و مهمانی های رسمی هستید بهترین انتخاب روسری های حریر و یا ساتن هستند چراکه بافت و جنس لطیف و نرم و ظرافتی که دارند جذابیت و زیبایی بیشتری را به استایل و پوشش ما میبخشند.

از سوی دیگر برای مشتریان اهمیت زیادی دارد که بتوانند سفارششان را به راحتی و بدون نیاز به گفتگو در دایرکت و به صورت مستقیم ثبت و هزینه آن را پرداخت کنند. امید است شما نیز یکی از مشتریان ما باشید و خریدی موفق را در شالمد تجربه کنید. پترن حیوانات یکی دیگر از طرح های جوانپسند در طراحی شال و روسریست. اگر به دنبال شغلی تمام وقت هستید که در هر مکانی بتوانید آن را انجام دهید به شما توصیه میکنیم فروشگاه اینترنتی شال و روسری خود را با سرمایۀ اولیه آغاز کرده و محصولات خود را برای فروش تهیه کنید. حال کـه بـه مجله مـا رجوع کردهاید، سعی میکنیم بهترینها رابه شـما نشان دهیم. اما این نوید را به شما می دهیم که شال مد توانسته نگرانیتان را در این زمینه برطرف کند. روسری و شال را طوری سر کنید که گوشه های پیشانی تان پوشیده شود. از هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از ۴/۱ پیشانی را بگیرید. اگر دارای صورت کشیده هستید، شال یا روسری خود را به گونه ای سر کنید که در قسمت پیشانی و چانه لب های تیز صورت گرد شده و طول صورت کوتاهتر شود. هر گونه محصول بی کیفیت باعث می شود کلا آن تولیدی را کنار بگذاریم تا مشتری های مان را حفظ کنیم.

در کنار این روسری بهتر است از مانتویی روشن استفاده کنید تا شکیل شوید. شال و روسری یکی از مهمترین پوشش هاي بانوان در جامعه مـا می باشد، با فرارسیدن گرم ترین فصل سال شال و روسری هاي سبک بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند، رنگ هاي شاد در فصل تابستان طرفداران خیلی زیادی دارد، در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا این مجموعه زیبا را ببینیم. اگر صورت بیضی دارید، بیشتر مدل ها برای شما مناسب است. شاید خیلی ها تصور کنند که شال ها و روسری ها تنها پوششی برای پوشاندن موها باشد، اما حقیقت تنها این نیست و شما باید بدانید شال ها و روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار مد و زیبایی نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند. در بین برندهای شال و روسری جهان ، برند لوییس ویتون از محبوب ترین ها و پرفروش ترین ها است و افراد کمی در دنیا با این برند غریبه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید