دستگاه سی ان سی چوب- Cnc برش-حکاکی دست دوم استوک و آکبند

برش عالی دستگاه باعث میشود نیازی به پردازش قطعه پس از عملیات برش نباشد. شرکت های معتبر ، مشاورین صادق و دلسوزی برای شما خواهند بود چرا که به لحاظ تعداد مشتریان ، نیازی به عدم صداقت و ترغیب شما به خرید ندارند ، و نکته مهم تر این که بخاط یک فروش بیشتر حاظر نیستند اعتبار و سابقه خوب خود را از بین ببرند. بررسی نکات زیادی لازم است تا یک خرید خوب متناسب با نیاز کارگاهتان داشته باشید. دستورالعملی که توسط برنامه نویس نوشته می شود می تواند در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد و اپراتور لازم نیست هر دفعه برنامه ها را تکرار کند. هرتعداد از قطعه که لازم باشد با تکرار این فرایند تولید میشود. هرچه سرعت و توان چرخش آن بیشتر باشد و گشتاور بیشتری تولید کند؛ عمل بُرادهبرداری سریعتر و دقیقتر انجام میشود. دستگاههای با ابعاد کوچکتر از این کاربرد صنعتی ندارند و فقط برای کارهای تزیینی و خانگی که سرعت و حجم کار اهمیتی ندارد بکار میروند. دستگاه cnc چوب بزرگ را بر اساس ابعاد دستگاه و قدرت عملکرد آن میسنجیم.دستگاه هایی که در صنعت چوب و نجاری کاربرد دارند و از آنها در کارگاه های بزرگ استفاده میشود را دستگاه سی ان سی بزرگ به حساب میآوریم و میتوانند ابعاد بزرگی از چوب های مختلف را برش بزنند و یا روی قطعات بزرگ چوب منبت کاری انجام بدهند.بنابراین میتوان گفت که اندازه ی ابعاد قطعات آن و قدرت آن تعیین کننده است و دستگاه cnc چوب بزرگ جز دسته ی سی ان سی های خانگی و رو میزی نیستن و تفاوت چشم گیری با آن ها دارند و نسبت به نسخه های کوچک فضای بیشتری را اشغال میکنند اما بر خلاف تصور ما دستگاه سی ان سی چوب بزرگ میتواند علاوه بر برش و منبت کاری های پر قدرت، با دقت فراوانی ظریف کاری های چوب را نیز انجام دهد.

کامپیوتر دستگاه بر اساس این الگو شروع به حرکت دادن متهی هد میکند. متهی هد عمل برش یا فرزکاری را انجام میدهد. این دستگاه با دارا بودن موارد اجرایی خاص می تواند پیرو دستور اجرای کاربرد آن در راستای سیستم های اجرای با سیستم مته پیشرو و کاملا حرفه ای عمل کند. عمل برش از طریق نوک تیز مته روی متریال اتفاق میوفتد. برای مشاهده مطالب مربوط به دستگاه برش لیزر و دستگاه چاپ بنز روی لینک ها کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید. قبل از خرید می توانید کیفیت خدمات پس از فروش را از مشتریان آن شرکت جویا شوید. هد دستگاه درواقع قسمت اصلی آن است. مته برش به اسپیندل متصل است. دستگاه سی ان سی جهت و میزان حرکت بازو را برای برش طرح، محاسبه میکند.کامپیتور مرکزی دستگاه این محاسبات را انجام میدهد.بُراده برداری بوسیله مته واقع شده در هد دستگاه انجام میشود. قیمت دستگاههای سی ان سی CNC گروه صنعتی آریو از حدود قیمت 22 هزار دلار تا 15 هزار دلار متغیر است که به طور میانگین در ایران از 500 میلیون تومان شروع میشود و تا بیش از 1 میلیارد تومان ادامه پیدا میکند.

فروش دستگاههای CNC از جمله خدمات حرفه ای تیم سیمای شهر بوده و در این راستا خدمات بسیار حرفه ای شامل پشتیبانی و تامین قطعات و تضمین خدمات پشتیبانی را تامین می کند. در هنگامی که قصد خرید دستگاه را دارید باید در خصوص دستگاه سی ان سی مورد نیاز خود اطلاعاتی کسب کنید تا راحت تر بتوانید آن را از میان دستگاه های موجود انتخاب و خریداری نمایید. جلوگیری از این اشتباهات ساده است اما درصورت عدم انجام تحقیقات لازم، خیلی زود تاثیرات منفی خود را بر روی کسب و کار خواهد گذاشت. برای کسب مشاوره نیز میتوانید با شماره تماس های وارناسا در ارتباط باشید. در حین کار امکان تغییر طرح وجود دارد ولی در کنترلر DSP این گونه نیست. کنترلر یا کامپیوتر دستگاه باید دارای پردازشگر قوی حداقل 32 بیتی باشد . توصیه می گردد در هنگام خرید دستگاه بر روی کنترلر خساست نکنید. برای استفاده از خدمات پشتیبانی دستگاههای سی ان سی حتما به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. دستگاههای سی ان سی دقت و سرعت بسیاری خوبی دارند. شاسی دستگاه سی ان سی سنگ باید توان تحمل وزن قطعات سنگ را داشته باشد.همچنین برای تحمل تنش بالاتری نسبت به دستگاههای روتر معمولی طراحی شده باشد.همچنین در طراحی شاسی باید مسیرهایی برای خروج آب در نظر گرفته شود.طراحی باید بصورتی باشد که تا حد امکان از ریلها و قطعات اصلی در برابر نفوذ و پاشش آب حفاظت کند.استفاده از کاورهای ضد آب برای جفاظت ریلها یک روش معمول است.اما متاسفانه طول عمر این کاورها زیاد نیست.لذا بهتر است در طراحی شاسی روشهای در نظر گرفته شود تا کمترین امکان تماس آب با ریلها و قطعات وجود داشته باشد.

این سی ان سیها دارای یک کنسول قدرتمند متشکل از چندین نوع تیغه و انواع مته و فرز میباشند. از مهمترین موارد تأثیرگذار بر قیمت دستگاه سی ان سی ، گارانتی و خدمات پس از فروش است. نوع اسپیندل بر قیمت دستگاه سی ان سی تاثیر زیادی دارد. این آپشن اگرچه باعث بالا رفتن قیمت میشود، اما در دراز مدت برای شما بسیار سودمند خواهد بود. فروش حرفه ای دستگاه های جدید بسته نوع خدمات و همچنین برنامه ریزی های تکمیلی در رویه فعالیت بسیار مورد توجه قرار دارد. شرایط اغوا کننده ای که برای مشتری وجود دارد گاه باعث می شود این افراد به اشتباه خرید کنند یا خرید اشتباهی بکنند. طیف عمده ای از مبلمان توسط دستگاه سی ان سی چوب فرم داده شده و تزئین می شود. از بهترین برندهای مطرح در ساخت سی ان سی چوب می توان به دو شرکت هوماگ و فلدر اشاره کرد. برای خرید دستگاه سی ان سی چوب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ در دنیا بسیاری از شرکت های مطرح اقدام به طراحی و ساخت کنترل های سی ان سی کرده اند. در ایران کنترل فانوک به واسطه عملکرد مناسب ، خدمات و پشتیبانی مناسب علی الرقم تحریم های مختلف از استقبال مناسبی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید