جدیدترین مدل و ترندهای شال و روسری سال 1401/ 2022

این طرحها بسیار پرطرفدار هستند، مخصوصا طرحهای راه راه و چهارخانه که امسال بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفتهاند. البته برای این که به درستی سازمان دهی شوند باید درون یک جعبه قرار بگیرند که حالت خودشان را حفظ کنند و به سادگی بتوان آن ها را برداشت. البته روسریهایی با سایز بزرگ پلیسه نیز در ترند سال جدید قرار دارد. در انتخاب رنگ زیورآلات می توانید غیر از رنگ سفید به رنگ طلایی هم فکر کنید البته اگر روی فانتزی شدن تاکید دارید بدون برو برگرد بروید سراغ گردنبند، گوشواره و حتی ساعت سبز رنگ! به گونهای که اگر روز بدی را پشت سر گذاشته باشید میتوانند کاملا حال و هوای شما را عوض کنند. بیشتر تولیدکنندگان تهران برای فروش محصولات خود با برند های اصل به دلیل قطب زیارتی کشور محصولات خود را به مغازه داران شهر مشهد عرضه می کنند. تمامی شالها و روسریها علاوه بر تنوع شکل، دارای رنگ بندیهای متفاوتی نیز هستند که شما میتوانید با دست باز انتخاب خود را برای تیپهای مختلف خود انجام دهید. در صورتی که صورت شما مربع شکل می باشد بدون شک فک و چانه شما حالت مربعی دارد می توانید با استفاده از شال و روسری لبه های چانه خود را به صورت گرد نمایش دهید.

روسری های ریشه دار که احتمالاً استفاده از آن را چند سال پیش نیز تجربه کرده اید، امسال یکی از جدیدترین طرح های روسری نخی جدید محسوب میشوند. وجود طرح ها و رنگ های متنوع انتخاب های بسیاری را پیش روی شما قرار داده است. به مرور زمان، استفاده از شال و روسری در فصل های مختلف و به روش های متفاوتی مورد استفاده قرار گرفت و به ابزاری برای حجاب، گرم کردن سر و همچنین زیبایی بخشیدن به تیپ و استایل تبدیل شد. اغلب خانم ها ترجیح می دهند از شال و روسری هایی استفاده کنند که در کنار پارچه و رنگ مناسبی دارد، طرح خاص و متفاوتی داشته باشد، همچنین این کار باعث می شود که زیبایی شال و روسری دو چندان شود و جلوه ای خاص به شال بخشیده شود. اگر کسی در سبد هایی که روسری ها در آن ها تلنبار شده اند به دنبال روسری مورد علاقه خود کند و کاو کرده باشد، می تواند به شما بگوید که این موثرترین راه برای فروش روسری و استفاده از وقت مشتری نیست و به احتمال زیاد او را از اینکه نمی تواند به راحتی به خواسته خود دست پیدا کند، نا امید می کند.

ابتدا فقط با دو منگولهی ساده در کنارههای شال طراحی شدند اما امروز هر چقدر که میزان ریش ریش یا منگولهی آنها بیشتر باشد، زیباتر هستند. برای مناطق سردسیر بهتر است، روسری و شالهایی با جنس ابریشم توییل و کجراه بپوشید؛ اما در مناطق گرمسیر از روسریهای نخی استفاده کنید. میتوانید از این مدلها برای خرید عید نوروز خود استفاده کتید و لذت ببرید. شما میتوانید با نشاندن رنگ صورتی چرک در کنار این رنگ به عنوان رنگ اصلی، ترکیبی کاملا رسمی و مجلسی برسید. یکی از جذاب ترین ترندهای سال ۲۰۲۲ مربوط به استفاده از روسری به عنوان دستمال گردن است. اگر میخواهید از شال و یا روسری به عنوان یک اکسسوری استفاده کنید، حتما روسری یا شالی با این جنس انتخاب کنید. برای انتخاب درست رنگ روسری و شال بهتر است آن را مطابق رنگ پوست تان انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از یک پارچه مات به رنگ صورتی چرک به عنوان کمربند، درست مثل آنچه در تصویر می بینید خلاقیت تان را به رخ بکشید!

صاحبان این برند، مهسا و غزاله، بر این باورند که هرگز از پتانسیل بالای افسانهها و قصههای ایرانی، آنطور که باید و شاید، در عرصه مد کشورمان استفاده نشده است. با وجود این استفاده از رنگهای شاد و روشن نیز به شدت توصیه میشود، به ویژه برای بهبود روحیه. ابتدا باید عرض کنیم که رنگ سرمه ای و آبی کلاسیک و کاربنی و تن روشن و تیره شال و روسری با چه رنگی ست میشود و چه لباس و یا پالتو و مانتو را با این رنگ ها ست کنید. در این سالها همیشه تلاش شده محصولات با کیفیت و متمایز از جمله انواع شالهای مزونی، شالهایی با انواع طرحهای به روز و برند، همچنین روسریهایی با طرحهای مدرن، برند، به روز و روسریهای مزونی ارائه کنیم و همواره روی خدمات آنلاین از جمله ارسال رایگان محصولات به سراسر ایران و تعویض و مرجوع کردن کالا با لبخند، تاکید داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید