جدیدترین مدل و ترندهای شال و روسری سال 1401/ 2022

بسياري از ما بانوان فکر مي کنيم که يکي از سخت ترين کارها هنگام خريد يک روسري زيبا و مجلسي انتخاب صحيح از ميان تعداد زيادي طرح و رنگ است؛ اما در حقيقت بايد بگوييم که شما با انتخاب روسري يا شال، نصف راه را رفته ايد و نصف ديگر آن هنوز باقي مانده است. زماني که موفق شده ايد روسري يا شالي مجلسي بخريد، اما نحوه بستن آن را نمي دانيد به جرات مي توان گفت که پولتان را هدر داده ايد. يکي اين که با روسري هاي کوچک نمي توان حجاب کامل را رعايت کرد؛ پس براي حفظ حجاب کامل، روسري هاي بزرگ بهتر و مناسب ترند. دليل دوم براي استفاده از روسري هاي قواره بزرگ اين است که روسري هاي کوچک زماني که در زير چادر استفاده مي شوند، جمع شده و چروک مي شوند و به نوعي بر روي هوا معلق مي مانند و اين امر، ظاهر شما را کاملا شلخته نشان خواهد داد. تیپ و ظاهر آدمی ناشی از سلیقه و زیبایی شناسی است و اگر شال و روسری خود را از اینستاگرام می خرید (به عنوان مثال گالری نخ) که این روزها خرید در آن خصوصا برای شال و روسری که سایز مشخص دارد بسیار باب شده حتما به زیبایی بصری آن برند و سلیقه ی آن پیج در طراحی پست هایش دقت کنید چرا که فروشگاه اینستاگرامی شال و روسری ای که خود زیبا نباشد قطعا کار با کیفتی نیز تحویل شما نخواهد داد!

بسياري از افراد چادري از استفاده از شال در زير چادر پرهيز مي کنند، چرا که اين کار ظاهر آن ها را بسيار نامرتب و ژوليده نشان مي دهد که البته اين موضوع صحيح نيز مي باشد. البته محصولات این برند شامل همه انواع پوشاک است و به شال و روسری محدود نمی شود. اگر صورتتان ذوزنقه ای شکل است یعنی عرض پیشانی از عرض چانه کوچکتر است، پس شال و روسری را طوری سر کنید که لبه های فک را بپوشاند. اگر صورتی مثلثی شکل دارید یعنی پیشانی عریض تری نسبت به چانه خود دارید، پس شال رو طوری سر کنید که عرض پیشانی رو کم کنه. اگر صورت گردی دارید یعنی پیشانی عریض و کوتاهی دارید، پس کناره های شال و روسری را تا نزنید و از پارچه های محکم استفاده کنید. اگر جزو افرادی هستید که صورت گرد و پیشانی عریض و کوتاهی دارید، باید به گونه ای روسری و شال را سر کنید که پیشانی بلندتر دیده شود. اين گونه بستن شال و روسري به دليل شکل خاصي که دارد بهتر است در مجالس ساده تر مورد استفاده قرار گيرد.

بدين گونه که روسري را مثل هميشه بر سر مي کنيد؛ سپس يکي از گوشه هاي روسري را گرفته و وسط آن را به کنار گوشتان با يک گيره وصل مي کنيد. چرا که مدل بستن شال به شکل گل بر روي سر، گردن شما را نمي پوشاند و باعث مي شود شما لاغرتر ديده شويد؛ پس شما با پوشيدن لباس بلند و يقه دار مي توانيد توجه بيننده را به ديگر نواحي بدن جلب کنيد نه فقط سر و گردنتان. بايد گوشه روسري از روي يکي از شانه ها آويزان باشد؛ اکنون به کمک دو گوشه که بلا استفاده مانده اند، روسري را گره مي زنيم البته در جلوي گردن. يکي از مدل هاي بستن شال و روسري که امروزه بسيار مرسوم است، بستن آن ها بر روي گردن مي باشد. بهتر است اين مدل را با شال درست کنيد. به اين نحوه بستن روسري نام مدل رستا (در سريال دل) نيز اطلاق مي شود که مورد پسند بسياري از جوانان است. موسسه پنتون خالق یک سیستم استاندارد به نام سیستم تطبیق رنگ پنتون (PMS) است. تولید کنندگان در سراسر دنیا برای مطمئن شدن از رنگی که برای مشتریان استفاده میکنند، رنگ به کار رفته در محصول خود را با سیستم رنگ پنتون تطبیق میدهند.

شال و روسریهای حریر ساده انتخاب مناسبی برای این نوع مانتو هستند. تولیدات این برند علاوهبر شال و روسری شامل مانتو و کیفوکفش هم میشود. بهتر است اگر از این مدل روسری در استایلتان استفاده میکنید، طرح مانتو و شلوارتان را ساده و تک رنگ انتخاب کنید. این روز ها در بازار و تولید شال و روسری تنوع طرح و رنگ ها آنقدر زیاد است که با هر سلیقه ای می توان خرید کرد. از اين مدل بستن روسري مجلسي در همه مراسم ها مي توان استفاده کرد چه مجالس رسمي و چه مجالس خودماني. با مراجعه به هر یک از این نمایند گی ها در نقاط مختلف کشور ایران، می توان شال و روسری مرغوب دخترانه را با نرخ مناسب و مقبولی تهیه نموده و آن ها را در مجالس مختلف و مکان های متنوع مورد استقاده قرار داد. به همین دلیل در تابستان بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. هنگامی که مشتری به امتحان کردن روسری ه می پردازد احتمال این که تعداد خرید های خود را بالا ببرد بیشتر است و میزان نارضاایتی از خرید را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید