جدیدترین مدل های شال و روسری زنانه+ قیمت روز

درضمن هایلایت خرید حضوری را هم در صفحه اینستاگرام ستی ریس حتما ببینید. همه مجموعهکارهای این برند را میتوانید در وبسایت یا صفحه اینستاگرام آدور ببینید. نکته جالب دیگر اینکه خلعت با معرفی هر طرح در صفحه اینستاگرامش مجموعه رنگهای قابلسِتکردن را هم پیشنهاد میدهد. همان طور که گفتیم، خاصبودن خلعت به بهرهگیری از اشعار ایرانی برمیگردد. پیشرفت و توسعۀ کاری که در آن رقیب زیادی وجود داشته باشد به همان اندازه که با سختی همراه است اما سود خوبی به همراه دارد. ولی خب خاصبودن در چنین سطحی قطعا خرج دارد! اما افراد دارای صورت کشیده برای مشخص ترشدن گونه هایشان می توانند در زیر روسری یا شال هدبند یا دستمال سر ببندند و کناره های شال و روسری تان را تو بزنند. برخی افراد دوست دارند روسری با طرحهای مختلف که تنوع دارند را امتحان کنند. این شد که بهاتفاق تصمیم گرفتند قصهها و افسانههای مهجور را با تولید روسریهای هنری زنده کنند و از تیر ماه ۹۷ با نام ۲ ریس شروع به کار کردند. پترن های انیمال پرینت که با الهام از پوست حیوانات طراحی میشود، یکی از ترندهای اصلی امسال را تشکیل میدهد و در طراحی شال و روسری نیز به کار برده میشود.

این پارچهها یکی از ترندهای اصلی سال ۹۸ هستند که هم در طراحی شال و هم روسری و بیشتر در رنگ های مشکی، نقرهای و مسی طراحی میشوند. ما بااینکه قیمت یکی از نمونهکارها را سؤال کردیم، اما چون خود ستی ریس قیمتها را تنها بهصورت پیام خصوصی اعلام میکند، بهاحترام این برند از اعلام قیمت دقیق خودداری میکنیم. منتها ستی ریس قیمت را در پستها یا کامنتها اعلام نمیکند. آن هم اغلب درونمایههایی که در عرصه مد کشورمان کمتر موردتوجه قرار گرفتهاند. طراحان این برند دست روی درونمایههایی گذاشتهاند که بهندرت یا شاید هرگز روی تنپوشهای روزمره نمیبینیم. نامتعارف به این معنی که از درونمایههایی غیرمعمول برای تنپوشی مثل شال یا روسری برخوردارند. این دو ایده برای روسری هایی که بیشتر استفاده می کنید و بهتر است همیشه دم دست باشند مناسب است. این ایده در عین سادگی بسیار جذاب و شیک است. اما در اینجا چند ایده عالی برای بازاریابی و نحوه چیدمان قفسه شال و روسری ارائه شده است. چه مدل شال و روسری اداری مناسب خانم های شاغل می باشد؟ با یک مانتو و لباس ساده ، شال ها و روسری های طرح دار کارایی بیشتری دارند. جنس روسری ، طرح و رنگ و میزان رسمی و مجلسی بودن آن باعث می شود شما در هر موقعیت یک انتخاب متفاوت داشته باشید .

بسیاری از روسری ها و شالهای موجود در بازار جهانی برای عامه مردم تولید می شوند که یعنی یک طرح را می توانید در فروشگاه های زیادی پیدا کنید و البته قیمت آن به صرفه تر است. راستش را بخواهید، نتوانستیم اطلاعات بهخصوصی برای معرفی این برند پیدا کنیم. ضمن اینکه برای سِتکردن طرحهای سوپرخاص این برند با سایر تکههای لباستان باید دقت مضاعف به خرج دهید. 6. برای خشک کردن شال و روسری آن را در فضای آزاد قرار دهید و از خشککن لباسشویی استفاده نکنید. شال و روسریهای عرفان موس را میتوانید از وبسایت آستین سفارش دهید. ستی ریس هنوز وبسایت فروش ندارد و برای خرید مستقیم از این برند باید از طریق صفحه اینستاگرامشان اقدام کنید. کافی است صفحه ایسنتاگرام ستی ریس را باز کنید تا به دنیای قصهها و افسانهها وارد شوید. بهتر است این طرح های خال خال زیبا را با پیراهن یا مانتوی ساده ست کنید .

در صورت تمایل به استفاده از روش های رایج ست کردن استایل این نکته را باید به خاطر داشته باشید که در این موارد ترکیب دو اکسسوری با پوشش شما وضعیت را بسیار مطلوب می سازد. در این صورت عرض پیشانی از عرض چانه کوچکتر است و شما باید و شال را طوری ببندید که لبه های فک پوشیده شود. هر کدام از این برندها ویژگی های خاص خود را دارند که باعث محبوبیت آن ها می شود. رنگهای کدر و مات باعث میشوند بازتاب رنگ شال و روسری، درخشش طبیعی پوست را از بین ببرد. از همه این ها گذشته جنس، طرح، کیفیت شال و روسری می تواند روی قیمت آن ها تاثیر گذار باشد. حریر پارچهای شیک و سبک است که به علت ظرافتش کمتر به عنوان شال و روسری روزانه مورد استفاده قرار میگیرد. ولي شال و روسري هاي تولیدی HPS براي هر مغازه اي لازم است چون تنوع بسيار بالا و قيمت پاييني براي مشتري اي كه جنس را براي مصرف شخصي ميخرد دارد. از همین رو مدلینا قصد دارد در کنار عرضه جدیدترین مدل های شال و روسری زنانه و دستمال گردن ها ، شال گردن و کلاه را نیز اضافه کند . وگرنه شال و یا روسری برندنشانتان با تأکید و جلوه ویژهای که باید به نظر نخواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید