تمام نکاتی که باید درباره شستشوی شال و روسری بدانید

امسال نیز در لیست جدیدترین ترند و مدل شال و روسری ۲۰۲۲ می توانید طرح هایی از این قبیل را مشاهده کنید. روسری های ریشه دار که احتمالاً استفاده از آن را چند سال پیش نیز تجربه کرده اید، امسال یکی از جدیدترین طرح های روسری نخی جدید محسوب میشوند. آن هم اغلب درونمایههایی که در عرصه مد کشورمان کمتر موردتوجه قرار گرفتهاند. قیمت شال و روسریهای آدور اغلب از حدود ۲۰۰ هزار تومان بیشتر است. و مشکل دیگری که خانم ها در نگهداری از روسری ها و شال های خود دارند این است که چون روش مناسبی برای سازماندهی آن ها اتخاذ نمی کنند اغلب روسری ها خط یا چین می خورند و آن ها مجبور می شوند به دفعات روسری های خود را اتو بزنند که این باعث صدمه دیدن بافت پارچه ی روسری می شود. 5. اگر شالتان سفید است و لکهی عطر یا لوازم آرایشی روی آن به جا مانده میتوانید از ترکیب آب، مایع سفیدکننده و مایع براقکننده استفاده کنید. در صورت تمایل به استفاده از شال و روسری اداری در محل کار پیشنهاد ما به شما این است که از روسری با قواره بزرگ و شال دو متری استفاده نمایید تا یک استایل اداری منحصر به فرد داشته باشید.

انتخاب شال و روسری مناسب به شناخت صحیح شکل هندسی صورت و رنگ چهره بستگی دارد. امسال میبینیم که تولیدکنندگان، پارچه های مخمل، حریر و ساتن را به شکل پلیسه تولید و در طراحی انواع آیتم های پوشاک زنانه به کار میبرند. شال های نخی را امسال هم به شکل مونوکروم با رنگ های تابستانی و هم به شکل طرح دار در استایل های کژوال میبینیم. شال و روسریهای عرفان موس را میتوانید از وبسایت آستین سفارش دهید. این شد که بهاتفاق تصمیم گرفتند قصهها و افسانههای مهجور را با تولید روسریهای هنری زنده کنند و از تیر ماه ۹۷ با نام ۲ ریس شروع به کار کردند. چراکه طراحان آدور در تلاشاند تا چشمنوازترین آثار هنری را از دل موزهها و گالریها بیرون بکشد و با زندگی روزمره پیوند دهد. این برند مجموعه منحصربهفردی از طرحهای هنری خوشرنگولعاب را در قالب شال و روسری و همچنین دستمال تزئینی به مشتریان خاصپسندش عرضه میکند. در ادامه می توانید با رایج ترین رنگ ها و طرح و مدل شال و روسری در سال ۲۰۲۲ بیشتر آشنا شوید.

معمولا شال و روسری های دیجیتالی در طرح بته جقه ای،طرح های سنتی، طرح های هرمس و همچنین روسری های نخی ساده از مدل های پرفروش و پرانتخاب برند تولیدی HPS میباشد. در صورتی که دوست دارید شال و روسری اداری طرح دار را انتخاب نمایید توصیه می کنیم یک مدل با طرح ساده را انتخاب نمایید. نظر شما در مورد مدل های جدید شال و روسری 2019 چیست ؟ شال و روسریهای عرفانموس نهتنها خیلی خاص بلکه حتی در مواردی عجیب و نامتعارفاند. خلاصه که طرحهای خاص در ستی ریس زیاد است. نکتهای که باید درباره این شالها بدانید این است که ضخامت شالهای حریر زیاد نیست و تا حدی نما دارد. اگر محتوای آموزشی شما جذاب و کاربردی باشد شانس شما برای به اکسپلورر رفتن پست­، زیاد میشود. تمامی شالها و روسریها علاوه بر تنوع شکل، دارای رنگ بندیهای متفاوتی نیز هستند که شما میتوانید با دست باز انتخاب خود را برای تیپهای مختلف خود انجام دهید.

کافی است صفحه ایسنتاگرام ستی ریس را باز کنید تا به دنیای قصهها و افسانهها وارد شوید. ستی ریس هنوز وبسایت فروش ندارد و برای خرید مستقیم از این برند باید از طریق صفحه اینستاگرامشان اقدام کنید. اما قبلا از خرید بهترین شال یا روسری برای خود باید به کاربرد آن برای خود دقت کنید. شما می توانید استایل های متفاوتی را با آن رقم بزنید حتی از آن به عنوان توربان و تل گره ای و یا آویز کیف استفاده کنید . انصافا هم باتوجهبه به قیمتهای روز بازار رقم عجیبوغریبی نیست! ترکیب برخی از رنگ ها در کنار یکدیگر زیبایی دو چندانی به افراد می دهد و این مسئله نیز از چشم تیزبین خانم ها دور نمانده است، به عنوان نمونه استفاده از رنگ قرمز و مشکی از جمله رنگ هایی است که هم مناسب تمام فصول سال است و هم ترکیبی خیره کننده را روی شال و روسری ایجاد می کند. جنس ساتن، ابریشم و لمه: این جنسها مخصوص فروشگاههای اینستاگرامی است که به تمام سلیقههای مشتریهای خود احترام میگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید