تمام نکاتی که باید درباره شستشوی شال و روسری بدانید

از شال و روسریهایی با رنگهای خیلی روشن و متمایل به سفید استفاده نکنید چون حتماً اطرافیانتان به شما خواهند گفت که مثل ماست شدهاید! این روش با روسری های سبک که به صورت چروک ساخته می شوند، بهترین نتیجه را می دهد. ویترین روسری باید به راحتی قابل تغییر باشد. به عنوان مثال نخ نما و به قول معروف پود پود می شوند، چروک شده و حالت اصلی خود را از دست می دهند. بافت و آکریل: این جنس از شال و روسری برای فصول سرد سال مناسب است و دارای نخ مصنوعی پف کرده است. البته برای خریدن این نوع از برندهای شال و روسری باید هزینه خیلی بیشتری صرف کرد. با استفاده از ویترین هایی از جواهرات و گیره های مخصوص روسری می توانید آن ها را با جواهرات نیز به نمایش بگذارید (فقط زیاد آن ها را سنگین نکنید تا همچنان قابل خرید باشند). فقط کافیست از یک میز ویترین کوچک برای قرار دادن یک تندیس سر با ظاهری کامل استفاده کنید که دارای روسری است و آن را به طرز جالبی پوشیده شده است.

بنابراین دست شما برای انتخاب روسری و شال مناسب مانتو وشلوارتان باز است و فقط باید به طرح و رنگ آن و میزان هماهنگی که با استایلتان دارد توجه کنید. تلفیق آشنایی با فرم صورت و انتخاب طرح و رنگ مناسب روسری و شال به شما کمک می کند تا ظاهر مناسبی در پوشش سرتان داشته باشید. در ضمن در انتخاب رنگ شال و روسری نیز باید متناسب با رنگ پوستتان باشد. با توجه به تمام مواردی که در مطالب بالا برایتان عنوان کرده ایم قیمت این مدل روسری را به طور میانگین 30.000 تا 50.000 هزار تومان می توان تخمین زد. اگر دستبند نقرهای، پوست شما را شفافتر و زیباتر نشان دهد، پوست شما سرد است و اگر با جواهرات طلایی پوست شادابتر و سر حال تری دارید، شما دارای رنگ پوست گرم هستید. وقتی به دور سر شما پیچیده میشوند فرم های متفاوتی می گیرند. ساتن ها به پارچه های لیز معروف اند؛ یعنی این که شال و روسری های ساتن، به سختی بر روی سر قرار می گیرند. از آن برای پخش یک آموزش عالی در You Tube برای هنر گره زدن شال و روسری به صورت پیشرفته تر استفاده کنید!

در این حالت باید طوری روسری و شال بپوشید که طول صورت را کوتاه تر کنید و لبه های تیز صورت گرد شود. معمولاً خانمها به دنبال سِت کردن شال و روسری با مانتو، کفش و سایر لباسهای خود هستند اما باید بدانید که در مرحله نخست باید رنگ شال و روسری را با رنگ پوست صورت خود هماهنگ کنید و به این فکر کنید که به صورتتان میآید یا نه. با روش های مختلف بستن دستمال گردن، می توانید تیپی جدید و زیبا بسازید و با آوردن رنگ های مهیج با این دستمال گردن ها، تیپ تان را از سادگی در بیاورید. در اینجا یک روش بسیار مفید برای قفسه بندی و متراکم کردن یک روسری بزرگ به یک بسته کوچک و زیبا معرفی می شود. این مراکز تولیدی به صورت مستقیم انواع شال و روسری را به فروش می رسانند که می توان برای تهیه کالای مورد نظر خود به آن ها نیز مراجعه کرد. این روسریها معمولا قواره بزرگی ندارند تا بازار فروش خود را به عنوان دستمال گردن نیز حفظ کنند. رنگهای خنثی یعنی سفید، مشکی و خاکستری نیز انتخاب مناسبی برای این رنگ پوست هستند. به همین دلیل می توانید با سادگی از بین این شال ها و روسری ها ، مدل دلخواه خود را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید.

قلاب های S یک روش عالی برای قرار دادن روسری ها بر روی کالاهای دیگر است. شال و روسری هایی با پترن توپ توپی که معمولا در رنگ های متضاد طراحی میشوند، یکی از ضروریات کمد بانوی ایرانی به نظر میرسد. اما روسری در ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک در بازار موجود است. قفسه بندی به شکل ایمیل و نامه، روشی برای مرتب سازی و ذخیره شال و روسری است. در کنار این روسری بهتر است از مانتویی روشن استفاده کنید تا شکیل شوید. به طور معمول استفاده از این سبک روسری ها بیشتر برای تابستان و بهار مناسب است و می تواند انرژی و رنگ بیشتری به استایل شما ببخشد. شال و روسری شما میتواند ترکیبی از رنگهای مختلف باشد اما بهتر است رنگ غالب آن را سرد انتخاب کنید. چرا انتخاب شال و روسری مناسب اهمیت دارد؟ مرحله ۳ – دوباره از وسط تا کنید و چرخش روسری را به دور خودش ببینید. پس قبل از خرید روسری به رنگهایی که با پوست شما همخوانی دارند توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید