تمام محصولات برند روتک

ذکر این نکته حائز اهمیت است که ماشینکاری CNC از برنامه نویسی به کمک رایانه استفاده می کند.اپراتور برای بدست آوردن خروجی مورد نظر ، باید فقط یک بار دستگاه را برنامه ریزی کند.سپس دستگاه CNC بدون در نظر گرفتن مقادیر سفارش می تواند طرح را کاملاً تکرار کند. در واقع این شرایط فرد را به خرید بیش از نیاز خود ترغیب می کند و یا بواسطه تفاوت چشمگیر قیمت مشتری را مجاب به خرید کردن بدون در نظر گرفتن مسائل جانبی میکند . بیشتر کارگاه های فعال در ایران از الگوهای تکراری خود شرکت های فروشنده دستگاه سی ان سی استفاده می کنند و توانایی چندانی در طراحی ندارند. بنابراین قبل از اینکه به فکر خرید دستگاه تراش سی ان سی باشید روی این موضوع سرمایه گذاری کنید که در چه ابزارهایی می توانید طراحی گرافیکی انجام دهید. بعد از اینکه مشورت های لازم را انجام دادید به فکر این باشید که شرکتی که قرار است از آن دستگاه سی ان سی خریداری کنید تا چه اندازه توانایی ارائه خدمات به شما را دارد.

آموزش اپراتور هم بر اساس نوع كنترلر دستگاه ارائه میشود. روش هماهنگی بر اساس جدول مختصات کارتزین میباشد یعنی محور های X ، Y و Z . این نوع محور های کمکی و اصلی در تمامی ماشین ها می توانند بر اساس نیاز استفاده شوند. این دستگاه بین سه تا 6 محور دارد که توانایی اجرای انواع برش ها و حکاکی ها را به صورت سه بعدی به این دستگاه را داده است. دستگاهCNC فلزات برای برش انواع فلز و آلیاژهای مختلف استفاده میشود و معمولاً ابزار برش آنها سنگ فرز یا سنبه حکاکی است. را بر روی فلزات به وجود بیاورد و کاربرد اصلی دستگاه سی ان سی فلز برای فلزات می باشد. حکاکی روی مصالح مختلف مانند چوب و سنگ مورد توجه انسان بوده و از آن برای زیباتر کردن سازه های خود از آن استفاده می کرده است. با توجه به این وضعیت، اگر قصد خرید دستگاه سی ان سی را دارید، از امتیازهای مانند گارانتی و خدمات پس از فروش در مورد آنها مطمئن شوید و از فروشنده بخواهید که موارد ذکر شده در آنها را به شکلی واضح به شما نشان دهند. اگر توانایی خروجی از نرم افزار طراحی را داشته باشید می توانید بلافاصله آن را به دستگاه تراش سی ان سی انتقال دهید و کار تراشکاری را انجام دهید.

به کار گرفته می شوند. و G90 نوع مختصات را از نظر مطلق بودن یا نسبی بودن مشخص می نماید. این یکی از مهارت های جالب توجه اپراتور دستگاه تراش سی ان سی است و باید این توانایی را داشته باشد که سرعت مناسب را در کنار کیفیت برش در نظر داشته باشد. بسیاری از ما شنیده ایم که دستگاههای سی ان سی توانایی قابل توجهی دارند و به عنوان یک دستگاه شگفت انگیز معرفی می شوند. یک کارگاه هیچ وقت با یک ماده با شرایط یکسان مواجه نیست و طبیعتاً متریالهای مختلفی به او سفارش داده می شود. ماشین های CNC ، می توانند صدها یا حتی هزاران بار محصولی را مطابق با طرح برنامه ریز شده تولید کنند و هر محصول تولیدی دقیقاً یکسان خواهد بود. دستگاه CNC (سی ان سی سنگ) یکی از بهترین دستگاه هایی است که برای حکاکی روی مصالح سخت مانند سنگ ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه ها هم باید مسئله سرعت گردش اسپیندل و هم توانایی الکتروموتور در نظر گرفته شود و هم باید در کنار آن به فاکتورهای دیگری مانند سرعت گردش ابزار توجه شود. شاید در بسیاری از موارد به شما پیشنهاد شده باشد که سرعت گردش اسپیندل باعث می شود که سرعت ماشین کاری کارگاه هم افزایش یابد و این شما را به درآمد بیشتری برساند.

این ماده در وهله اول حرارت تولید شده را جذب می کند و در کنار آن وظیفه دور کردن تراشه ها از محل ماشین کاری را برعهده دارد. در ضمن کاهش حرارت در محل ماشینکاری شرایطی را به وجود می آورد که طول عمر ابزار برشی افزایش می یابد و حفظ کیفیت برش هم حفظ می شود. به عنوان مثال، برخی از این افراد بیشتر قسمت جلوی ابزار برشی را درگیر می کنند و با کمک آن بیشتر برشکاری را انجام می دهند. این در حالی است که گروه دیگر تمام طول بدنه ابزار برشی را درگیر می کند و از این طریق به دنبال جذب حرارت از روند ماشینکاری و بالا بردن کیفیت کار هستند.شما هم باید نحوه کار با دستگاه تراش سی ان سی را یاد بگیرید و با توجه به متریال های مختلف و سفارش هایی که دریافت می کنید توانایی تغییر در روش ماشینکاری را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید