تصویر گویا و مشخص است

چرا تفاوت شال و روسری برای ما باید مهم باشد؟ شال زنانه زمستانه معمولا در رنگهای سیاه، طوسی و رنگهای خنثی طرفدار دارند. شال و روسری های لمه، هم برای فصل تابستان بسیار مناسب هستند، هم بهار؛ این شال و روسری ها علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارند، یکی از پر طرفدار ترین شال و روسری ها هم محسوب می شوند. اگر قفسه بندی مغازه شال و روسری را به شکلی صحیح و استاندارد انجام داده باشید، تمامی محصولات شما در معرض دید مشتری خواهد بود. در نوروز ۱۴۰۱ بیشتر روسریها را خواهید دید. بسیاری از خانمهای خوشپوش با نزدیک شدن به عید نوروز به دنبال جدیدترینهای مدل شال و روسری سال ۱۴۰۰ هستند. میتوانید از این مدلها برای خرید عید نوروز خود استفاده کتید و لذت ببرید. به عنوان مثال کسانی که دوست دارند شالها را با لباسهای محلی مثل لباس کردی ست کنند، قطعا از این مدلها انتخاب خواهند کرد.

کسانی که دوست دارند شال و روسری را به مدل دیگری سر کنند، ریشها و منگولههای دم شال و روسری میتواند زیبایی زیادی به استایل آنها بدهد. روسریهای ابریشمی، با درخشندگی نرم و پارچههای جذاب، ظرافت را به هر استایل اضافه میکنند. روسریهای ساخته شده از پشم ظریف مانند مرینو و ترمه بسیار نرم هستند. استفاده از عکس و طرح زنجیر در روسریهای برند هرمس زیاد دیده میشود؛ اما امسال برندهای دیگر هم از این المان در طراحیهای خود استفاده کردهاند. عکس و طرح ستاره دریایی، صدف و کلا هر چیزی که مربوط به دریا و اقیانوس باشد، در لباسها به خصوص شال و روسری سال ۱۴۰۰ زیاد دیده میشود. این سری از شال و روسری سال ۱۴۰۰ حال و هوای دخترانه دارند و رنگ غالب آنها آبی اقیانوسی یا آبی تیره است. از نظر سایز نیز شال و روسری در سایزهای بزرگ و کوچک تولید شده و در فروشگاه ها موجود است. با قرار دادن این لینک در بیوی فروشگاه اینستاگرامی، مشتریان میتوانند در هر ساعت از شبانهروز سفارش خود را ثبت و مبلغ آن را از طریق درگاه پرداخت امن به حساب شما واریز کنند.

برای مثال بانوان ترجیح می دهند در روزهای گرم سال از روسری و شالی استفاده کنند که جنس نازکی دارد و در روزهای سرد نیز می خواهند از پارچه ای برای شال و روسری خود استفاده کنند که جنس ضخیم تری دارد. خیلی از ما بستن روسری و شال را تنها پوششی برای پوشاندن موها تصور می کنیم. معمولا طراحان قسمتهایی از حاشیه شال یا روسریها را کات میکنند اما هیچ محدودیتی وجود ندارد و تنها به مهارت و خلاقیت طراح برمیگردد. طرح شطرنجی برای شال و روسری دو سالی است که خیلی باب شده است. این طرح معمولا به رنگ سفید و مشکی یا در ترکیب با گلها دیده میشود. طرحهای نقش گربه و سگ نیز در بازار موجود است که معمولا با رنگهای سفید مشکی یا طوسی و سرمهای ارائه میشوند. شما با انتخاب ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ ها مخصوصا سرمهای و کاربنی به استایل ایده آل برسید. پارچههای پلیسه همیشه نشانی از استایل خاص و لاکچری بوده است.

ضمن اینکه سال جدید سال انتخابهای جسورانه است. این مدلهای بسیار شیک و جذاب از بهترین و پرفروش ترین کارهای سال ۱۴۰۰ می باشند. استفاده از طرح بچه گربه بر روی روسریها و شالها هم یکی دیگر از پوششهای دخترانه سال ۱۴۰۰ میسازد. دومین طرح محبوب سال ۲۰۲۱ یا ۱۴۰۰، طرح راه راه است. اگر به دنبال جدیدترین ترندهای شال و روسری ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ هستید، با ایده آل مگ همراه باشید. این پوشش زنانه در سال ۱۴۰۰ طرح و رنگهای متنوعی دارد و هر کسی میتواند با توجه به سلیقه خود یک انتخاب به روز و جذاب داشته باشد. البته اگر کتی ساده دارید انتخاب یک روسری با طرح هندسی میتواند گزینهی خیلی خوبی باشد. مثلا یک روسری با طرح کاتاوت معمولا به چهار قسمت تقسیم میشود و هر بخش نیز طرح خاصی خواهد داشت. این طرح هم مثل الگوی شطرنجی، در مجموعه طراحیهای سالهای قبول وجود داشت و امسال هم دوباره آن را در لباسها و روسریها می بینیم.

دیدگاهتان را بنویسید