بهترین برندهای شال و روسری ایران و جهان – شال مد

این سری از شال و روسری سال ۱۴۰۰ حال و هوای دخترانه دارند و رنگ غالب آنها آبی اقیانوسی یا آبی تیره است. دوستان و همراهان عزیز به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید روسری مورد نظرتون حتما به سایت فروشگاه اینترنتی شال مد هم سری بزنید و با صرف وقت کوتاهی از هزاران مدل و طرح و رنگ زیبا و با کیفیت و خوش جنس این مجموعه بازدید کنید و با مقایسه ی کوچکی در صورت صلاحدید بهترین و ایده ال ترین خرید خود را با قیمتی استثنایی و مناسب انجام دهید. این رنگ هم با خاکستری و زرد روشن به خوبی ست میشود. قرمز رنگی است که به خوبی با رنگهای سال ۱۴۰۰ ست میشود؛ پس میتوانید مانتوی طوسی یا زرد خود را با شال یا روسری قرمز ست کنید. در سالهای قبل طرحهای ببری یا زبرا ترند بود اما در سال ۱۴۰۰ این طرحها جای خود را به الگوی راه راه دادند. این طرح هم مثل الگوی شطرنجی، در مجموعه طراحیهای سالهای قبول وجود داشت و امسال هم دوباره آن را در لباسها و روسریها می بینیم. استفاده از عکس و طرح زنجیر در روسریهای برند هرمس زیاد دیده میشود؛ اما امسال برندهای دیگر هم از این المان در طراحیهای خود استفاده کردهاند.

این رنگها چند سالی است که زیاد در لباسهای طراحان برتری چون هرمس و الی ساب دیده میشوند. عکس و طرح ستاره دریایی، صدف و کلا هر چیزی که مربوط به دریا و اقیانوس باشد، در لباسها به خصوص شال و روسری سال ۱۴۰۰ زیاد دیده میشود. برای انتخاب شال و روسری عید نوروز ۱۴۰۰ حتما این نکته را در نظر بگیرید که اگر مانتوی شما طرحدار است، از یک روسری ساده استفاده کنید؛ اما اگر مانتوی عید شما ساده است میتوانید از روسریهایی با طرحهای گلگلی، بچه گربه یا طرح ستاره دریایی هم استفاده کنید. بهتر است مانتوهای گیپور را با روسریها و شالهای ساده ست کنید؛ مخصوصا اگر مانتوی شما کار شده است یا رنگهای مختلفی در آن وجود دارد. شما میتوانید این مدل شال و روسریها را با مانتوهای ساده خود ست کنید و هر بار یک جلوه تازه به استایل خود بدهید. اگر به دنبال یک پوشش مجلسی شیک و خاص هستید، حتما از این شال و روسریها استفاده کنید. روسری های ابریشمی در این زمینه نقش اصلی را دارند ، هم کیفیت خوبی دارند و هم شیک و ظریف هستند. در این بررسی تخصصی، ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام را ارائه میدهیم.

با کمک تصاویر زیر می توانید از جدیدترین مدل بستن شال و روسری برای مراسم جشن، مهمانی و بیرون ایده گرفته و جذاب تر شوید. اگر به دنبال جدیدترین ترندهای شال و روسری ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ هستید، با ایده آل مگ همراه باشید. الگوی چهارخانه یکی از طرحهایی است که هیچ وقت از مد نمیافتد و در سال ۱۴۰۰ هم یکی از ترندهای روسری و شال است. از طرفی هم رنگ یک شال یا روسری از اهمیت بالایی برخوردار است چنان چه طیف رنگی تیره باشد از لحاظ روانی امواج منفی را برای شخص جمع آوری می نماید لذا خریداری از یک مرکز معتبر که تنوع بالایی هم داشته باشد بسیار مهم است. این رنگ طیف نارنجی هم با رنگهای سال ۱۴۰۰ ست میشود. روسری و شالهای آبرنگی ترند بعدی سال ۱۴۰۰ هستند. روسری و شالهای لمه نقرهای و روسری با تزئینات پولکی طلایی از جمله بهترین مدلهای این دسته هستند. طلایی و نقرهای هم دو رنگ پرطرفدار هستند. در صورتی که فروشنده هستید و می خواهید به مشتریان خود کمک نمایید تا یک شال و روسری نخی با رنگ مناسب برای محیط های اداری انتخاب نمایند. روسری های قواره بزرگ با طرح های پرکار و شلوغ را به افراد قدبلند بیشتر توصیه میکنیم.

دومین طرح محبوب سال ۲۰۲۱ یا ۱۴۰۰، طرح راه راه است. یکی از ترندهای شیک سال ۱۴۰۰، لباسهای سفید و سیاه است. به این شکل فضایی دلنشین و شیک را در معرض نمایش قرار خواهید داد؛ که نظر مشتریان را به خود جلب کرده و منجر به جذب و فروش بیشتر خواهد شد. موقعیت رسمی شامل تمام مراسمها و مجالس بزرگ مثل عروسی و همچنین قرار ملاقاتهای بسیار رسمی میشود؛ پس بالطبع شما باید قدرت و جسارتتان را در این مراسم ها به رخ بکشید. کاربران شما باید نسبت به محصول شما احساس نیاز کنند تا با رغبت بیشتری آن را تهیه کرده و از آن استفاده کنند. خب باید بگوییم که بهترین کار برای ست کردن این است که تناژهای نزدیک به هم را برای شال و مانتو خود انتخاب کنید یا اصلا اگر مانتو مشکی میخواهید استفاده کنید هرگز به سراغ شال یا روسری مشکی نروید به جز در مواردی که نیاز است این دو مورد را با هم استفاده کنید. آخرین رنگ لیست ما هم مسی است. این رنگ بیشتر برای دختران جوان و نوجوان مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید