بخش های مختلف دستگاه تراش CNC چیست؟

اگر هم بخواهید محصولات تولیدی خود را به شهرهای بزرگ انتقال دهید احتمالاً هزینه حمل و نقل به آن اضافه خواهد شد و این باعث می شود که محصولات شما گرانتر و احتمال فروش آن سختتر شود.پیشنهاد ما با این افراد خرید دستگاه cnc کوچک و رومیزی است که میتواند در یک کارگاه کوچک فعالیت کنند و محصولات خود را در همان منطقه بفروشند. در این مسیر شما فاز اولیه کارگاه خود را با استفاده از یک تکنسین ماهر و آموزشدیده راه اندازی می کنید و بعد از مدتی خودتان می توانید آموزش ببینید و به عنوان تکنسین عمل کنید. بنابراین شما با خرید دستگاه cnc چوب این امکان را دارید که در ابعاد مختلف به فعالیت بپردازید و کارگاه خود را به تولید تجهیزات چوبی اختصاص دهید.با توجه به تنوعی که در بازار چوب وجود دارد و توانایی که خودتان در کار با دستگاه cnc دارید شیوههای مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد که هم در شهرهای بزرگ و هم در شهرهای کوچک امکان استفاده از آن فراهم است. کدام نوع دستگاه cnc را انتخاب کنم و هدف من از خرید آن چیست؟ اما سازندگان این دستگاهها توصیه میکنند که هر کدام از آنها به صورت تخصصی به کار گرفته شوند و دستگاه CNC چوب فقط برای چوب و دستگاه CNC فلز فقط برای فلز استفاده شود.

فقط کافی است که شما مهارت های لازم را به عنوان تکنسین دستگاه cnc داشته باشید تا بتوانید از آن به عنوان منبع کسب درآمد استفاده کنید. نیاز به چه مهارت هایی برای کار با دستگاه cnc دارم؟ در ضمن در این شهرها دسترسی شما به کارخانه ها و شرکت های بزرگ تر آسان بوده و می توانید در کنار آنها به تولید محصولات مختلف بپردازید.در این حالت مهمترین معیار شما برای راه اندازی کارگاه cnc میزان سرمایه ای است که برای خرید دستگاه میتوانید اختصاص دهید. بیشتر کارگاه های فعال در ایران از الگوهای تکراری خود شرکت های فروشنده دستگاه سی ان سی استفاده می کنند و توانایی چندانی در طراحی ندارند. به همین دلیل توانایی آنها در کار با دستگاه های پیشرفته بسیار محدود است و احتمالاً نمی توانند بازدهی مناسبی در شروع کار از آن دریافت کنند. امروزه سی ان سی های بسیار حرفه ای و پیچیده ای وجود دارد که با افزایش تعداد محورها و با جفت شدن با روبات ها، کارهای شگفت انگیزی را انجام می دهند.

در شهرهای بزرگ فضا برای بازاریابی و به دست آوردن مشتری راحت تر است و شما با پیاده سازی برنامه های تبلیغاتی راحت تر می توانید پول در بیاورید. بنابراین برای کارگاههای بزرگ استفاده از دستگاه cnc پنج محور انتخاب بهتری است.اگر شما به عنوان صاحب یک کارگاه بزرگ بتوانید با شرکتهای تولیدکننده به توافق برسید این امکان را دارید که بخشی از فعالیت آنها را بر عهده بگیرید و از آن به عنوان منبع اصلی کسب درآمد خود استفاده کنید. دستگاه سی ان سی امروزه جز اصلی کار ساخت و تولید قطعه است. انواع زیادی از ماشین های سی ان سی وجود دارد و تمام آن ها در اینجا بررسی نمی شود، ولی گروه های اصلی سی ان سی را در اینجا معرفی می کنیم. در تراشکاری CNC ، دستگاه – معمولاً دستگاه تراش سی ان سی ابزار برش را با حرکت خطی در امتداد سطح قطعه کار چرخان نزدیک می کند ، مواد را در اطراف محیط تا رسیدن به قطر مورد نظر از بین می برد ، تا قطعات استوانه ای با قطرهای خارجی و داخلی مورد نظر تولید کند ، مانند پیچ های ساده و قطعات مخروطی.

در مطالب قبلی دستگاه فرز cnc را با دستگاه تراش cnc مقایسه کردیم. توصیه ما به این افراد خرید دستگاه cnc کوچک و خرید دستگاه cnc رومیزی برای یک کارگاه کوچک است. اما به طور کلی توصیه ما این است که در شهرهای بزرگ بیشتر روی دستگاه cnc گران قیمت متمرکز شوید که احتمال موفقیت در آن بیشتر است. باید اعتراف کنیم که دستگاه cnc فلزات محبوب ترین دستگاه برای راهاندازی کارگاههای بزرگ و کوچک است. معمولاً این افراد می توانند برای راه اندازی کارگاه cnc خود به سراغ دستگاه فرز cnc دو محور یا دستگاه فرز cnc سه محور بروند. بدون شک دستگاه cnc چند کاره انتخابی فوقالعاده برای یک کارگاه محسوب می شود. حتی انتخاب یک دستگاه cnc کوچک در این شهرها مناسب نیست و به همین دلیل توصیه ما این است که در کنار آن فعالیت های دیگری هم داشته باشید.اما در شهرهای بزرگ برای دستگاه cnc سنگ بازار بزرگی وجود دارد و شما حتی میتوانید بازارهای بین المللی را هدف خود قرار دهید. کار روی پلاستیک و شیشه همانند سنگ محدودیت دارد و به همین دلیل برای شهرهای کوچک استفاده از آن توصیه نمیشود. مدت ها است که روش ها و تکنولوژی های متفاوت در صنعت ، برای برش فلزات در حال ظهور است.با آمدن تکنولوژی های جدید ، روش های رایج قدیم به مرور از چرخ خارج شده و جایگزین می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید