ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام برای تازهکارها

اگر مانتویی مشکی رنگ را ترجیح می دهید بهتر است به فکر انتخاب کیف و کفشی به رنگ شتری باشید. اما اگر فکر می کنید صورت تان کشیده است بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های روسری و شال تان را تو بزنید تا گونه ها مشخص تر شود. این روسری ها علاوه بر اینکه قواره دار و بزرگ هستند، معمولا از پارچه های پشمی هم تهیه می شوند و بسیار گرم هستند. نوع شال و روسری و حتی رنگی که انتخاب می کنیم بیانگر سلیقه و گاها، معرف شخصیت ماست. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل های مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در زمینه روسری و شال داشته باشید. اما خرید روسری و شال بدون دانستن نکاتش آنچنان کار ساده ای هم نیست. اما روسری در ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک در بازار موجود است.

برای مثال در فصول یرد سال، استفاده از روسری زمستانه یا شال زمستانه توصیه میشود. در فصلهای سرد سال مانند پاییز و زمستان نیز باید سراغ روسریهایی رفت که سر را گرم نگه دارند و پشمینه معمولا بهترین انتخاب برای این فصول است. در زیر یک مدل بستن این نوع روسری ها را میبینید که بدون گره زدن روسری انجام میشود. مدل جدید دیگری از روسری های قواره بزرگ، با الهام از نقش و نگار کاشی کاری های قدیمی مساجد طراحی شده است. روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید. برای این کـه بهتر در جریان مد و ست کردن لباس باشید، بهتر اسـت زمانی کـه وقت آزاد دارید سری بـه گوگل بزنید و بـه روزترین مدل شال و روسری و جدیدترین مدل لباس ها و حتی راهنمای خریدهایشان را بخوانید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در این شماره از «دیده بان» راهنمایی برای انتخاب بهتر شال ها و روسری ها به شما ارائه کرده ایم.

بهتر است در کنار رنگ روشن این روسری از مانتویی تیره رنگ استفاده کنید تا ظاهرتان از یکنواختی دربیاید. فرض کنید که شما برای خرید یک روسری قواره بزرگ ساده راهی بازار شده اید به نظرتان چقدر باید بابت خرید آن روسری هزینه کنید؟ خب شما روسری ساده خود را انتخاب و خریداری کردید اما تنوع روسری ها به اندازه ای زیاد است که تصمیم میگرید یک شال مجلسی هم خریداری کنید. اما اگر اصرار بر هدبند یا کلاه زیر روسری دارید از رنگ های روشن انتخاب کنید و روسری و شال تان را تیره بپوشید و کناره های آن را در قسمت شقیقه تو بزنید تا عرض پیشانی بزرگتر شود. با توجه به تمام مواردی که در مطالب بالا برایتان عنوان کرده ایم قیمت این مدل روسری را به طور میانگین 30.000 تا 50.000 هزار تومان می توان تخمین زد. اگر می خواهید یک شال یا روسری مناسب برای خودتان یا هدیه خواند این مقاله را از دست ندهید. افراد با چشمان قهوه ای دستشان برای انتخاب رنگ شال و روسری بازتر است. با استفاده از ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام شما میتوانید فروشگاهی خاص و متفاوت داشته باشید و متفاوت کار کنید.

شال و روسری های مجلسی به علت اینکه از پارچه های خاص تری با طرح های خاص تر دوخته و طراحی شده اند بدون شک گرانتر از شال و روسری های ساده ای می باشند که شما برای دم دست خود انتخاب و خریداری می کنید. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. روسری و شال هایی که طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید. یکی از بهترین ایده های فروش شال و روسری در اینستاگرام ارائۀ شال و روسری با طرحهای بسیار خاص است که تنها در برخی از فروشگاههای اینستاگرامی مشابه آن وجود دارد. یکی از مهم ترین نکاتی که در ارائۀ شال و روسری در فروشگاههای اینستاگرامی باید به آن دقت داشته باشید، طرح شال و روسری است. برخی از فروشگاههای اینستاگرامی فقط روسریهای قواره بزرگ و برخی از آنها نیز فقط روسریهای سایز کوچک را ارائه میدهند. شال و روسریهای لوکس مانند ابریشم و ساتن مناسب استایل کژوال نیست. یکی از ترندهای سال جدید، روسری های ساتن کوچک و گره زدن آنها زیر گلو است. شال ساتن را میتوان با یک مانتو، پانچو و رویه زنانه شیک ست کرد. روسری هایی با ابعاد بیشتر از یک متر در دسته قواره بزرگ ها قرار میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید