ال سی وایکیکی کمپانی تولیدکننده پوشاک در ترکیه است

این شال نخی مدل ۱۴۰۰ بسیار زیبا را به دلیل هارمونی رنگی که دارد می توان با مدل لباس های مختفی ست کرد. شاید روسری و شال برای خیلی از ما تنها جنبه حجاب داشته باشد، اما باید بدانید که در دنیای مد از روسری و شال برای رنگ بخشیدن به استایل و زیباتر نشان دادن لباس نیز استفاده می شود. در این مقاله از مجله کوروش قصد داریم تا شما را با انواع مدل شال و روسری جدید دخترانه و زنانه ترند سال ۲۰۲۲ یا ۱۴۰۱ آشنا کنیم. روسری های نازک و تقریباً براق که برای فصول گرم سال بسیار مناسب هستند و شما توانید از این روسری ها هم با یک مانتو تابستانی یا نازک استفاده کنید. برای ست کردن این مدل روسری نخی جدید می توانید یک مانتوی رنگ روشن یا پاستیلی را با یک روسری تک رنگ یا پلنگی نخی ست کنید. بسیاری از خانم ها با وجود داشتن شال و روسری های متعدد فقط یک مدل بستن یا پوشیدن شال و روسری را بلد هستند و در مهمانی های مختلف با همان مدل روسری شان را می پوشند.

در ادامهی این مطلب راجع به تفاوت شال و روسری و مدلهای مختلف آنها صحبت میکنیم. این مدل شال سال ۱۴۰۱ برای تیپ های بهاره و تابستان و همچنین برای تکمیل ست های کت و شلوار تابستانی بسیار مناسب است. همچنین شالهای پلیسهای را که از جنس حریر هستند با تیپ رسمی و مجلسی ست کنید. شما میتوانید تنها با یاد گرفتن مدل بستن روسری جدید استایل خودتان را با این روسری های ساده و فوق العاده زیبا و به روز کنید. استفاده از مدل شال و روسری جدید میتواند استایل شما را به روز تر و مدرن تر نشان دهد. روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید. طرح مورد نظر خود را با رنگ بندی زیبا روی پارچه ی شال و روسری پیاده کنید. اگر توجه کرده باشید در مدل روسری سال ۱۴۰۰ نیز مدل های شال و روسری پلیسه به وفور مورد استفاده قرار می گرفت، اما امسال نیز در میان انواع مدل های روسری نخی جدید می توانید مدل های جذاب پلیسه را مشاهده کنید.

پس هماهنگی را رعایت کنید تا در سادهترین لباسها نیز بدرخشید. همانطور که می دانید هر تولید کننده شال و روسری نمایندگی در شهرهای متفاوتی دارند که کالا های خود را به صورت عمده یا خرده به مغازه داران، بوتیک ها و فروشگاها می دهند. طریقه شال و روسری پوشیدن در صورت های گرد که دارای پیشانی عریض و کوتاه هستند باید طوری باشد که با پوشیدن شال یا روسری عرض پیشانی کمتر و در عوض بلندتر نشان داده شود. شالمد این امکان را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است تا محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و به مقایسه آن با سایر محصولات بپردازید. استفاده از رنگ های تیره برای شال و روسری باعث خواهند شد که چهره شما اغراق آمیز تر نشان داده شود و سبزه بودن رنگ چهره شما بیشتر از آنچه که هست دیده شود. توی به سودیک چیزی که خیلی برام مهم بوده، قیمتهای به روزشون هست، بهسود برای ما مثل مرجع قیمت شال و روسری هست.

در انتهای مطلب هم دو فیلم آموزش بستن شال به روش خاص و جالب برایتان گذاشته ایم. روش های ساده برای رفع دل درد! این مدل روسری را می توان بیش از سه مدل بست و هر یک از روش های بستن این مدل روسری باعث می شود تا ظاهر شما کاملا متفاوت و مدرن شود. مدتی بود که استفاده از شال هایی با عرض پهن بسیار رایج شده بود و معمولاً برای استفاده از این شال ها مجبور بودید آن را به صورت دو لایه روی سر قرار دهید. بهتر است شال خود را نیز به صورت ساده روی سر خود قرار دهید و دنباله های آن را رها نمایید. بهتر است بیشتر از دو آیتم استایلتان را به این طرح اختصاص ندهید. برای بستن روسری به دور گردنتان تنها کافی است آن را یک یا دو دور، دور گردن بپیچانید و سپس در یک طرف یا قسمت جلوی گردن تان گره بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید