ال سی وایکیکی کمپانی تولیدکننده پوشاک در ترکیه است

اچ اند ام شرکت سوئدی و چندملیتی خردهفروشی لباس است ، که به دلیل ارائه محصولات فست-فشن در بازار پوشاک مردان ، زنان ، نوجوانان و کودکان شناخته شده میباشد. واقع این نوع خاص از چاپ تنوع قابلتوجهی در اين صنعت است. این علائم را در قاب های زیبا قرار دهید یا از نگهدارنده تابلوی اکریلیک استفاده کنید. این ایده کمک می کند که هم یک جای شال و روسری خلاقانه و متفاوت داشته باشید و هم کمک می کند تا از طرح و رنگ روسری و شال خود در دکوراسیون اتاق استفاده کنید. مهمترین نکته در انتخاب روسری زنانه برای پوشیدن دور گردن یا روی سر این است که روسری صورت شما را کاملا یکدست میکند یا اینکه تلاش میکند چهرهی شما را با اغراق بیشتری نمایش دهد؟ این نکته را بهتر است همواره به خاطر داشته باشید که پوشش شما در محل کار باید با دیگر مواقع و موقعیت ها تفاوت های قابل توجهی داشته باشد. این مورد به روسری و شال ختم نمیشود.

چرا که به طور کلی به این بخش توجه زیادی نمیشود. حتی انتخاب روسری و شال در یک طیف رنگی هم زیاد پیشنهاد نمیشود. ما درجهایها که معتقدیم آدور حتی میتواند انتخاب فوقالعاده شیکی برای هدیه به یک دوست خارجی باشد. در دیگر نقاط دنیا روسری یک اکسسوری در کنار دیگر عناصر یک استایل محسوب میشود اما در ایران روسری جز اصلی استایل ما زنان حساب میشود. سعی کنید زیاد پایبند به قانون همرنگ بودن عناصر استایل خود نباشید. دقت کنید که انتخاب شال و روسری و ست کردن آن در پوشش بانوان به کسب تجربه در این زمینه نیاز دارد. بسیاری از ما به این باور رسیدهایم که صرفا ست کردن لباسها یعنی آنها را به صورت همرنگ انتخاب کردن. اگر انتخاب روسری و یا شال، برای شما هم یک دغدغهی تمام نشدنی است، با ما همراه باشید. همچنین اگر پوست روشنی دارید نباید به سمت رنگهای نود یا خیلی روشن بروید. در سالهای گذشته تنوع روسری و شال خیلی کم بود و بیشتر آنها در رنگهای ساده به بازار عرضه میشدند، اما امروزه تنوع روسری و شال به قدری بالا رفته است که انتخاب را هم دشوار کرده است.

برای پوستهای سبزه، ما زنگ سبز و یا رنگهای گرمی مانند خردلی را پیشنهاد میکنیم. اما در این بخش ما تلاش کردهایم اجناس موجود در بازار را در چند دستهبندی ساده قرار دهیم. این رنگها چهرهی شما را کاملا بی حال خواهند کرد. رنگ روسری باید به شکلی باشد که چهرهی شما مانند یک بوم نقاشی، به نمایش گذاشته شود. همانطور که مردان از پوشیدن یک کراوات طرحدار با یک پیراهن چهارخانه اصلا ابایی ندارند شما هم سعی کنید دست و پای خودتان را در انتخاب کردن، نبندید. همانطور که میدانید آنچه در سال ۲۰۲۲ خیلی مورد توجه استالیستها قرار گرفته، انتخاب آزاده و بی پروا است. یعنی برای شما قانون خاصی تعیین نشده است. شما بهتر است که در دیگر عناصر استایلتان نیز برای خود چارچوب محکم و بدون انعطافی، تعیین نکنید. این افراد بهتر است از رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای استفاده نکنند. در این متن از مجلهی دیجی استایل در نظر داریم ابتدا چند نکتهی کلیدی در انتخاب روسری را برای شما عنوان کنیم و در ادامه به ترندهای روسری در نوروز ۱۴۰۱ بپردازیم در نهایت نیز انواع جنس روسری و کاربردهای آن را بررسی خواهیم کرد. البته از طرفی به دلیل وجود همهی رنگها در یک ترکیب، ست کردن استایل با روسری و شال میتواند شرایط ایدئالی را به وجود آورد.

حریر پارچه ای است که تقریبا نازک و واضح است؛ البته خود پارچه حریر دو نوع دارد که یکی شامل حریر کش و یکی هم حریر معمولی می باشد. یکی از دلایلی که اصرار داریم روسری را به صورت همرنگ با دیگر عناصر خریداری نکنید این است که شما را کاملا یکدست و بدون هیچ نقطهی قوتی نمایش میدهد. این یک ایده ارزان و جمع و جور برای چیدمان روسری در کمد خواهد بود. روسری های ساتن به دلیل براق و شیک بودن متریالشان، در رنگ ها و طرح های مختلف، بسیار مورد توجه خانم ها از سنین نوجوانی تا میانسالی هستند. البته ناگفته نماند که بهتر است از یک عدد مانتو سنتی و یا مثلاً کیف سنتی نیز در استایل خود استفاده کنند تا پوشش آنها با یکدیگر همخوانی داشته باشند. خانم هایی که روسری و شال های زیادی دارند اغلب به دنبال روش مناسبی برای ساماندهی آن ها در کمدهایشان هستند چرا که شال ها و روسری ها از جمله پوشاکی هستند که ممکن است تعداد آن ها از لباس های دیگر بیشتر باشد ولی اگر روش درستی برای مرتب کردن آن ها انتخاب نکرده باشید هنگامی که بخواهید روسری مورد نظر خود را سریعا پیدا کنید دچار مشکل می شوید.

0 دیدگاه دربارهٔ «ال سی وایکیکی کمپانی تولیدکننده پوشاک در ترکیه است;

دیدگاهتان را بنویسید